Josipović pobijedio u Zagrebu i 14 većih gradova, a Grabar Kitarović u sedam

Naslovnica Forum Komentari članaka Josipović pobijedio u Zagrebu i 14 većih gradova, a Grabar Kitarović u sedam

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

po meni su za malenoga glasali revoltirani građani koji žele izaći na izbore, a više ne vjeruju ni crvenima ni plavima!


po meni su za malenoga glasali revoltirani građani koji žele izaći na izbore, a više ne vjeruju ni crvenima ni plavima!

da, ali pitaju li se je li i mali nečiji igrač, tj . produkt tajnih službi u interesu nekog od tih kandidata? naravno da se ne pitaju jer su ipak blago maloumni i naivni. pa mali do 2 dana prije kraja nije imao niti 7000 potpisa, a onda ih je odjednom dobio. što mislite odakle? i zašto je onaj rude odustao? pa on je imao 17000 potpisa…zašto je onaj svećenik odustao, također je imao potpise…e pa zato što je nekome odgovaralo da potpise dobije mali vilibor. ona što se izdaje za njegovu curu starija je 7 godina od njega, a vođe su mu dušan cvetanović i onaj drugi iza njega što uvijek stoji. njih dvojica valjda paze da mali ne pretjera u izjavama…ne znam, meni to smrdi jer sam jako kritičan i ne vjerujem nikome, čak ni malome. zato i ne idem na izbore jer znam kako to sve funkcionira. a narod ko narod- šarena laža draža mu je od realnosti.

...povijest se ponavlja...

vrlo jednostavan razlog, jer se većina njegovih uhljeba nalazi u gradovima


vrlo jednostavan razlog, jer se većina njegovih uhljeba nalazi u gradovima

nije nego ljudi u gradovima svuda u svijetu preziru narodnjaštvo, nacionalizam i ostalo na što igra hdz. jednostavno, hdz nikad nije bio prihvaćen od strane urbanog stanovništva, a to nije ništa nepoznato jer tako je u EU, SAD i svim državama. pa sjetite se koliko “pametnije” zvijezde hollywooda preziru busha i njegovu obitelj i koliko su uzdizali obamu, iako znamo da svi rade na istoj politici. tako je i ovdje i tako mora biti jer demokracija je u biti igrokaz u kojem pobjeđuju bogataši, a gube siromasi. zato ja na izbore ne izlazim jer sam svjestan toga da se ništa ne može promijeniti, a ako nešto i izgleda kao mogućnost promjene, ja znam da je to varka koju namještaju jedni ili drugi ogranci iste stranke iliti kaste…jedino što čovjeku preostaje je da se ne bavi politikom . treba se baviti svojim poslom i gledati svoj posao, obitelj, a politike se kloniti jer politika je nebitna. bitna je ekonomija, a ona nema veze sa politikom.

...povijest se ponavlja...

Tipicna komunisticka zamjena teza! Nakon 1945. su zatukli gradjansku inteligenciju i nakon 45 godina propagande sebe proglasavaju istom….Stvorili su u narodu pavlovljev efekat tako da se isti pasivizirao u borbi protiv stvarnih stetocina!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Nakon što su došli iz šume tzv “antifašisti ” 45. i napravili smrtonosnu “lustraciju” civila i vezanih žicom vojnika koji misle Hrvatski uništavali su pljačkom neovisne seljake po selima i malim gradovima tako da im nije bilo druge nego otići u velike gradove raditi za mizerne plaće .

I tako su postali građani koji su ovisili o Komunističkoj Partiji-Stranki Demokratskih Promjena sve do danas , kroz tri generacije.

I normalno da i danas glas daju onima od kojih im je život ovisio od 45.

.

New Report

Close