Milanović o poplavama: Apeliram neka ljudi razmisle o osiguravanju imovine

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović o poplavama: Apeliram neka ljudi razmisle o osiguravanju imovine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Apeliram na premijera Milanovića da razmisli o uvođenju sistema odgovornosti u državnim tvrtkama (Hrvatske – Šume,Vode,Elektroprivreda…) Ne samo otkazom, već i mogućoj kaznenoj odgovornosti u slučaju da se pokaže kako su neka gospoda kriva za dio te silne štete.

A ja podsjećam premijera, da smo po Ustavu svi jednaki.
Ako se je pomoglo ljudima u Slavoniji da saniraju štetu, ne vidim razloga da se šteta ne nadoknadi i drugim ljudima u poplavama.
Pa neka Europa da novce iz fonda za solidarnost.
Kod onih velikih poplava Njemačkoj, Italiji i mađarskoj lova je sjela.
Ili mi samo plaćamo u EU.

A ako se u Slavoniji ljudima obnavljaju kuće jer je nasip popustio (jer netko nije obavio dobar posao), onda neka se javno ukaže na krivca.

I neka krivac snosi troškove nastale štete, a ne hrvatski građani.

Meni je stvarno dosta ove države u kojoj za svakog postoje različita mjerila.

[b]black magic[/b]

apeliram na premijera Milanovića da: PODNESE OSTAVKU i omogući nekom sposobnijem da pokuša u ovoj državi napraviti nešto pozitivno, unaprijed se zahvaljujem

uz SDP nema-kraja-hororu

uvrsteni-smo-medju-10-najgorih-zemalja-za-život na svijetu

DA HRVATSKA definitivno nije zemlja blagostanja dokazuje najnovije Gallupovo izvješće prema kojem je Hrvatska, gledano prema ugodnosti života, na samom dnu svjetske ljestvice – među 10 najgorih od 135 zemalja uključenih u istraživanje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uz-sdp-nema-kraja-hororu-uvrsteni-smo-medju-10-najgorih-zemalja-za-zivot/771849.aspx

.

Vani to sve ide preko osiguranja ali to ne znači da država nije odgovorna za lošu ili nepostojeću infrastrukturu koja bi trebala štiti ljude od poplava. Zasigurno ne može biti da država pokriva takve troškove, pogotovo ne država koja je zadužena preko ušiju kao što je Hrvatska.

Pogotovo ako ta ista drzava gl-upom narodu naplacuje vodnu naknadu,naknadu za slivne vode…

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

nebi nitko osiguravao jelda
drzava treba cuvat leda a to nebi smjelo tako ici

New Report

Close