Linić povećava trošarine na gorivo za 20-ak lipa

Naslovnica Forum Komentari članaka Linić povećava trošarine na gorivo za 20-ak lipa

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Linicu povecaj te trosarine odmah za kunu, da ne moras slijedeci mjesec opet povecavati.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

samo ti povečavaj… oćeš barem nama sretnicima koji radimo i plače povečat? i onda se pitate zašto ljudi odlaze iz zemlje.. pa evo zašto.. nesposobni ste svi do jednoga i kad tad budete svi završili u remetincu ko Sanader sad i ova Merzel ko je još tamo?? još dvojica i bit će vas četvero taman za belu.. sramota… lopovluk… kak vas nije sram kaj vas građani gledaju sa sažaljenjem nad vama…

Narod ih je izabrao.Ne kaže se bez razloga kakav narod,takva vlast.Čast iznimkama koji mogu gledati unaprijed i vidjeti što bi se moglo dogoditi u budućnosti.Još mi nije jasno kako ljudi mogu glasovati za bilo koju stranku koja je do sada bila na vlasti.Treba se okrenuti novim ljudima i dati priliku mlađima,sposobnima i neopterećenima prošlošću(jer meni je glupo slušati stalno ovi su partizani,ovi ustaše i samo to se vrti),ja barem ne živim u prošlosti mene zanima sadašnjost i budućnost….

U Hrvatskoj ne postoji mlad, sposoban i neopterećen političar…

Da bi netko plivao u ovoj političkoj žabokrečini morao bi biti isti ili još gori od svih dosadašnjih…

Jedino što može natjerati svu političku bagru u Hrvatskoj na razmišljanje je narod, građanski neposluh… Ali nažalost, previše smo komotni.

je-li-linic-stitio-merzelicin-kriminal

milanovic-ga-trazi-detaljno-izvjesce

http://www.index.hr/vijesti/clanak/je-li-linic-stitio-merzelicin-kriminal-milanovic-ga-trazi-detaljno-izvjesce/738900.aspx [index.hr]

Kum kumi ?

Ni govora .

.

Trebali bi masovno prestati plaćati poreze, izbjegavati svaki vid punjenja Hrvatskog proračuna na samo mjesec dana.
Proračun ionako služi isključivo za pljačkanje.

Opljačkaju ga, pa podignu poreze, trošarine, namete, pa ga ponovno opljačkaju, pa opet sve ispočetka. Samo što su svaki put porezi, nameti i trošarine sve veći i veći….

Moš ti imat najlijepšu žensku al brate ako je g*upa ko ku*ac., moraš puknut jedan dan. Poanta: selit odavde, jer jedan je život. potrošit pola života na ove *amune…
Sretno.

Ako može jednom onda može i dvaput!

Iz ove zemlje kojom Vlada korumpirani političari, Građevinska mafija, potkupljivo pravosuđe.

Zemlja u kojoj nema prava i pravde.

koja je uz sve to prodala svoj suverenitet, i koja se sada ponaša kao i svaka zemlja u Europskoj uniji (prihvatila je njihove zakone i direktive).

Moja je preporuka, otići i ne okretati se.

i NIKADA se ne vratiti u ovu žabokrečinu.

za mene je možda već kasno, ali mladim ljudima preporučam bježite

[b]black magic[/b]

garnitura POLITIČARA koja je vlada ovom državom zadnjih 20-tak godina bit će u povijesti Hrvatske zapisana kao najnesposobniji ljudi koji su mogli napravit odličan život u ovoj prekrasnoj zemlji, a oni su je uništili, pokrali i rasprodali,

naravno da će u knjigama iz povjesti pisati šta oni žele da se napiše, ali fala bogu da i danas mladi ne vjeruju puno tome šta ih uče u školama iz povijesti, nego se informiraju iz više izvora, pa i sa interneta, a tu će nadam se uvijek biti prava slika šta su napravili ti idio……

sada više ni u vožnji ne može čovjek uživati, uvijek ću misliti da mi je Linić na zadnjem sjedalu i zbraja koliko sam prešao km

http://www.amzs.si/cene_goriv_po_evropi.aspx
još malo i racionalni potrošači će kupovati gorivo preko granice. Kratkovidni ministri na to uopće ne pomišljaju

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Za sve postoji lijek.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

da imaju imalo mozga političari bi digli trošairne na gorivo u vrijeme sezone dok je sve krcato turista, da cijene budu u rangu EU,,, ako slovenci mogu derati sa vinjetama onda i mi bi trebali, i tako je ovim iz EU skuplje gorivo,,,

ali zato nakon sezone bi trebalo vratit trošarine na još manje vrijednosti da se oslobodi gospodarstvo i građani te represije, jer što više stišćeš manje ćeš dobit od poreza, trošarina… to se vidi u zadnjih par godina ne treba bit nešto posebno pametan

nije neko iznenađenje, drugo nije bilo ni za očekivati od ove hohštaplerske nesposobne lopovske bagre.

u principu ovo je minoran problem. problem je što pametni/sposobni dižu ruke od života ovdje i odlaze. 500 liječnika ode ove godine. iz moje okoline u zadnjih godinu otišlo je 5ero (ne-liječnici), a ti vam nisu bili ni gladni ni bosi. A i prosjek godina im nije baš mali, 35-40. Neočekivano na prvu ruku, očekivao bi da mladi odlaze. Zadnja veća tura odlazaka je bila nakon srednje škole i faksa. No sada odlaze oni koji se mogu prodati bez problema. Oni koji realno pune proračun.

tako da ne vjerujem da će se ova hdz-sdp koalicija izmjenjivati na vlasti dok realni sektor ne propadne, nego da će i to preživjeti.
Umjesto reformi i pokretanja zemlje, s vremenom će ti idioti u zamjenu za vlast prepustiti vođenje ekonomije korporacijama koje dobivaju tržište i jeftinu radnu snagu.

New Report

Close