Merzel organizirala konferenciju zbog optužbi u ‘Nedjeljom u 2’

Naslovnica Forum Komentari članaka Merzel organizirala konferenciju zbog optužbi u ‘Nedjeljom u 2’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prije će policija doći po Jovev nego ovu plasticnjacu…ipak su joj intimusi ministri i predsjednik…Dorh ionako nista ne radi bez politike ipak je pravosudje “neovisno”

jako, jako opasna žena [emo_mrgud]

ako je hdz procesuirao svoje članove za koje su sumnjalo da su se ogriješili o zakon, vrijeme je da SDP sad kad je na vlasti napravi to isto! [emo_palacd]

Mislim ce vrlo brzo ispred kuce Jovev stajati Andrija Jarak s ekskluzivnim javljanjem za NovaTV

Ovaj kao i brojni prethodni slučajevi pokazuje da je najveću kriminal u HRV Bajić und Co. Što ti ljudi imaju na raspolaganju i što se tamo događa samo oni znaju ali je sigurno da što rade je sve samo ne ispravno.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/grubisic-hdz-je-pokrao-hrvatsku-u-iznosu-od-80-milijardi-kuna-457261

po hitnom postupku promjeniti uskok ,dorh, decki nista neraditie na burzu ima ljudi koji zele raditi, kao porezni obveznik koj placa pdv zeli puni odgovornost uskoka i dorha sta su radili godinu dana?????????????????????????????? na sajmu 6 carinski policajaca doslo kontrolirati stand koji cjeli nevrijedi 2000e zamislite 6 carinskih policajaca?????? pa gospodo iz dorha i uskoka mozete mi pojasniti cemu to?????????????”’

milanovicu promjeni uskok i dorh il cemo mi tebe promjeniti, pa decki su vam nis koristi zasto aj placam pdv da MI SE MAMLAZI SMIJU KAK NIS NERADE????”’

@prorok111 – pa drug Kizo je prvi neradnik i štetočina i sad se očekuje da svoj navali na svoje!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Nevjerojatno. Svaka vuče na svoju stranu…..ova se kune ovako….ova se
prijeti ovako….. pa, baš me zanima gdje je istina.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Najsiromašnija županija a ona najbogatija u županiji….hmmmm
Pitam se jeli itko provjerio njezin diplomski o kojem nije znala ni kako se zove.
Kradeze pokrao a kaj ovi rade to je za anale.
Ali ovce treba šišati kad su preglupe da se suprotstave…beeeeeeeeeeeeeeeeeee

pa, baš me zanima gdje je istina.

@ miami,

očekujemo da će o tome riječ reči neovisne institucije sistema koje već godinu dana proučava dokaze.

.

Najslabija karika u borbo protiv visokopolitičke korupcije je Dorh.
Ako, svojim nečinjenjem, i sam njegov sastavni dio.

Ne raditi ništa godinu dana, ili glumiti da radiš, za tako jednostavan slučaj.
Žena kaže, plaćena privatna zabava umjesto domjenka za dan Branitelja.
U tjedan dana se sve može rasčistit.
Jeli bila privatna zabava?
Jeli bio domjenak za dan branitelja?
Jeli postoji račun i tko ga je izdao?

Sve skupa, jedan istražitelj, tjedan dana.
Ali ne Uskoku treba godina dana i ne napravi ništa, nadajući se da će gospođa odustati.
Dorhu je definitivno potrebna debela čistka.
Svojim nečinjenjem potiču visokopolitički kriminal u RH.

Meni je ovo nevjerojatno da osoba protiv koje je dignuta kaznena prijava organizira konferenciju za novinare i daje odgovore novinarima umjesto da daje odgovore istraziteljima u prostorijama ureda za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminala. Ovo samo ima u nas.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close