‘Kaznite Vidoševića zbog prepariranih životinja’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Kaznite Vidoševića zbog prepariranih životinja’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…e,svašta,po toj logici bi pol muškaraca u Gorskom Kotaru bilo kažnjeno jer svak ima prepariranu neku životinjicu…vuk,lisicu,jarebicu…[emo_smijesak][emo_namigusa]

…reci to i lovačkim društvima kojima doalze Talijani i masno plaćaju po danu lova…

…kakve zaštićene životinje,taj je imao para da plati i da mu je netko ubije i preparira…

…lovačka društva uvijek imaju određeni broj životinja i zaštićenih za odstrel…treba samo platiti…

ali sve jedno je blamaža da te pored uskoka goni još i društvo za zaštitu životinja. a do nedavno si lepi nadane bio idol nacije. ovo je već cipelarenje iz publike [emo_vrtimise]

who dares, wins

Pa nije ih Nadan preparirao, hahaha.

Tipična reakcija preparirane javnosti, do jučer se nisu usudili ni zucnuti a sad su goropadni kao mrki medo iz Vip-ove reklame.

Nisam gajio iluzije da je Nadan sve stekao pošteno, ali ipak sam donekle vjerovao da je čovjek sa stilom, nešto kao Sir Oliver, a kad tamo parada kiča i prepariranih goveda u podrumu. Pretpostavljam da je na kraju jednostavno skrenuo od silne otimačine, kao i famozni maharadža koji je imao sve ali je htio bijelog slona.

koje je ovo nadanovo iživljavanje komplekasa samo kako bi samom sebi opravdao svoju seksualnu orijentaciju.

Preparirajmo Nadana [emo_smijesak]

@ kerub,

Super si to smislio!
Ovo je najbolji štos nakon oslobođenja .[emo_plazi][emo_plazi]

.

Većina njegovih prepariranih najskupljih trofeja je iz UVOZA . A kao što znate,
prilikom uvoza trofeja, ako je trofej osobno vlasništvo – korisnika, onda se
na taj uvoz- ne plaća niti carina……Većina trofeja iz Rusije, ili Afrike,
stječe se , preko organiziranih austrijskih i njemačkih TURISTIČKIH AGENCIJA,
koje zapravo – šalju grupe / bogataše/ u određena mjesta , čije si trofeje zažele, tamo im sve organiziraju….npr. u Južnoafričkoj Republici, ako niste
znali, većinu ograđenih lovišta baš drže Nijemci, koji se time i bave….
Kad doputujete s opremom / puškama, i ostalo/ smjeste Vas u prilično dobar
smještaj lovačkih rezervata, / hoteli ili bungalovi s bazenima/ gdje imate
svoju: poslugu, vodiče,džipove, kuhare i ostalo……sve. Čak i vodiče
za životinje, koji Vam izmame životinju, na nišan, a Vaš je zadatak da ju
smaknete…. Ubijene životinje se u dogovoru sa vlasnikom , plaćaju…
dio životinja se degustira na bogatim večerama, gdje se konzumira egzotično
meso i lokalni specijaliteti, a dio trofeja se preparira.
Za prepariranje postoje kućne radinosti ..u organizaciji vlasnika lovišta..
Nakon 6-12 mjeseci stigne Vam trofej avionom. Bilo da se radi o rogovima,
koži, ili drugom…sve je lijepo zapakirano, naprašeno protiv bolesti,
sanitarno pregledano i čisto…Stavite trofej na zid ili pod ili ….i.to je to….
Cjenik pogledajte na stranicama takvih lovačkih aranžmana….cijene nisu visoke, mada je to , kad se sve zbroji…….zanimljiva cifra.

Mi smo tako zaglupljeni tim podacima u novinama……mi, smo zapravo samo
jako siromašni, i na žalost….do tih vrijednih suvenira dolazimo pljačkom
državnog novca…
Ali, moja saznanja potiču iz poštenog stečenog novca…i oko toga , sve mi je
vrlo dobro poznato….iako, mnogi ljudi osuđuju tako ubijene životinje / pa i ja/…to je u svijetu pravi biznis, koji sebi mogu priuštiti samo najbogatiji,
koji u tome uživaju….i oni manje bogati, koji vole putovanja, prirodu,
egzotiku i trofej oživljavaju kao dio životnog iskustva…….
Ne znam , koga bi osuđivala, onoga koji ubija životinje, ili onoga koji ih
uzgaja za ubijanje….shvaćate……stranje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne želim braniti Nadana Vidoševića,protiv sam obaveznog harača HGK.

Z.gubidanima je ovo trebalo.

Interesantno je kako Jadnici , Z.gubidani i razni S.mradovi , koji nisu u stanju prehraniti ženu , djecu a ni sebe samog cipelare “mrtvog” Nadana Vidoševića.

Iako još Nadan Vidošević nije ni optužen , ni suđen a ni osuđen R.ulja bi ga odmah danas o.bjesila , kao što su radili i njihovi idoli kada su 45.izašli iz šume , ili kako su radili američki s.eljačine u kaubojskim filmovima.

Nitko ni da pomisli :
Možda je Nadan Vidošević strašno sposoban i legalno zaradio toliko i toliko pa da mu netko dokazuje da je zaradio manje…
Ili da mu je majka bankarica zaradila i dala toliko i toliko…
Ne on mora dokazivati da nije l.opov.

Zar ćemo svi morati dokazivati Nesposobnima da smo cjeli život marljivo radili , bili sposobni , štedjeli , pametno investirali i da zato imamo ?

.

U lov na polarnog medvjeda pak se ide helikopterom….Smjeste Vas u bazu,
prate Vam primjerak, koji je blizu…stjeraju ga Vama na nišan..i to je Vaš trofej..Bitno je reći, da je svrha trofeja vlasnika- da ga je sam osvojio…..
MOš mislit kak svi pucaju….
Tako da se sve događa , tamo gdje je to dozvoljeno, hoću reći- da ga ne možete
za to kazniti u RH…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kriv je – čim sam vidio da je ljubitelj ubijanja životinja tu više nema dileme. Sve ovo prije otkrića da se voli igrati gospodara života i smrti još bi me i moglo uvjeriti da je barem malo nevin. Sada više ne.
Osim toga ubijanje životinja radi nekakvog užitka u ubijanju je odraz najdubljeg primitivizma.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Nisam gajio iluzije da je Nadan sve stekao pošteno, ali ipak sam donekle vjerovao da je čovjek sa stilom, nešto kao Sir Oliver, a kad tamo parada kiča i prepariranih goveda u podrumu.

I meni je baš ovo palo na pamet, šokirao me razmjer kiča.

Kriv je – čim sam vidio da je ljubitelj ubijanja životinja tu više nema dileme. Sve ovo prije otkrića da se voli igrati gospodara života i smrti još bi me i moglo uvjeriti da je barem malo nevin. Sada više ne.
Osim toga ubijanje životinja radi nekakvog užitka u ubijanju je odraz najdubljeg primitivizma.

@ vodinst,

Je kriv je 100 %.
Pa nebi Jutarnji bilten institucija sistema donosio danima prije uhičenja tajne dokumente i slike da nije kriv.
Osim toga , priča se da je Nadan Vidošević viđen jedanput da jede Janjetinu a i meso drugih mladunčadi životinja.
Ja se nadam da će ga u Remetincu staviti na galge i da će ga držati zatvorenog dok sve ne prizna što mora priznati.
Ako neće on priznati , priznat će netko drugi.
Ni Zagorac nije priznao dijamante koje nitko nije nikada vidio pa je zato dugo odležao.
A Sanader je sigurno bio kriv jer je vadio bateriju iz mobitela.

New Report

Close