Mesić: Rekao sam Uskoku da nemam veze s Patriom

Naslovnica Forum Komentari članaka Mesić: Rekao sam Uskoku da nemam veze s Patriom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A ne, reći će da je uzimao mito .-)) Nisam znao da i Finsko državno tuziteljstvo spada u “revizioniste NDH”. Nažalost pojeo vuk magarca…nema političke volje da se to istrazi a pravosudje je naravno “neovisno”

bivši predsjednik je ko pivac na dimnjaku[emo_zloban]!kud puše on se okreće[emo_zloban]

Ha, ha, ha Stevo laže čim zine! Jel rekao Uskoku da je svizac zamotao čokoladu, a ne on?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Nemojte tako, vidite da je napredovao, donedavno je tvrdio da ga uopće nitko nije kontaktirao a sad priznaje da je bio u Uskoku. Ali mislim da od optužbe neće biti ništa jer Mesić ima alibi, niti jedan antifašist ne može uzeti mito, oni su cijepljeni od toga, još kao mali kad im je Tito branio da beru tuđe jabuke.

***znači sad su već krive ustaše iz Laponije na čelu s poglavnikom Djeda Mrazom [emo_smijeh]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


***znači sad su već krive ustaše iz Laponije na čelu s poglavnikom Djeda Mrazom [emo_smijeh]

Djed mraz je prema boji obleke i bradi bio mješavina nekih drugih pokreta, koji je Stipi, još kao malom obećao veliki poklon iz Finske ako bude dobar Patrijaš

Komunisti su cijepljeni od primanja mita ali zato sami otimaju novac. Ali uzalud je govoriti kad je tito smješten na deseto mjesto ubojica naroda kojim je vladao (domicide) a mi još uvijek imamo ulice i trgove sa njegovim imenom.

Ovdje se nalazi popis najvećih masovnih ubojica:

Vaš link …


Nemojte tako, vidite da je napredovao, donedavno je tvrdio da ga uopće nitko nije kontaktirao a sad priznaje da je bio u Uskoku. Ali mislim da od optužbe neće biti ništa jer Mesić ima alibi, niti jedan antifašist ne može uzeti mito, oni su cijepljeni od toga, još kao mali kad im je Tito branio da beru tuđe jabuke.

New Report

Close