Dionica Herbalifea ‘eksplodirala’ nakon Soroseva ulaganja

Naslovnica Forum Komentari članaka Dionica Herbalifea ‘eksplodirala’ nakon Soroseva ulaganja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Birta je opet zaradio na dionicama [emo_palacg]

tko je “Ackeman”?

“Štoviše, ta tvrtka je bila u središtu sraza dva legendarna hedge fond menadžera, Sorosa te Billa Ackmana…”
…da nije ipak to Icahn vs. Ackman..[emo_vrtimise]

jao ovo ne da je informiranje čitatelja već dezinformiranje..

Herbalife je sekta

nije problem kompanija niti njihovi dodaci prehrani, štoviše, ok su (malo preskupi)…problem je ponašanje njihovih članova, ispranost mozga i lanci sreće

disclaimer – i am hlf long. very long 🙂 i bought some shares before stock split and i hope i’ll hold hlf forever.
not just hlf long, i am a distributor, too. but, it is not my intention to earn money by selling products. you can call me a member 🙂

i read more than a thousand posts about company, about the stock, but i think there is something above all these words.
this picture http://goo.gl/BP59U
it is me with close to 134 kilos (my all time high), and me with 94 kilos (now i have just 92).
after all these words, i think the key number for herbalife is how many people like me is able to post pictures like this 🙂

i buy products for my family and friends (some months just for two, some months for five people), so i bought 2400 volume points since march. zero storage 🙂

www.knjigara.com

JUMPING JACK

Pametnom dovoljno.

Sljedeća investicija u robotske dodatke tijelu (ono zamjeniš guzicu obješenu s nekom podignutom, nema vježbanja nema ZEZA sma promjena dijeLOVA)[emo_smijeh]

[b]black HuRTs[/b]

Birta kralju [emo_smijeh]

New Report

Close