Inspekcija u Zadru zapečatila kafić zbog 128 kuna ‘manče’

Naslovnica Forum Komentari članaka Inspekcija u Zadru zapečatila kafić zbog 128 kuna ‘manče’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jel to neka epidemija ili što se događa s inspektorima? Toliko slaboumni ne mogu biti! Ili im ministar (koji?) mora posebnim aktom propisati da se uozbilje i prestanu zatvarati lokale koji plaćaju porez i počnu hvatati one koji ne plaćaju?

Cilj je valjda zatrti zadnje ostatke mrskog im kapitalizma…..

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Pa čekaj. Dakle stranac turist dolazi na more i traži si omiljeni kafić na 5 dana koliko ostaje. Nađe ga i onda ga hebeni tulipani zatvore pred nosom, istjeraju van kupce i misle da su napravili dobru stvar.

1. Rade tako lošu promociju naših ljudi
2. Ja bi naplatio ceh 10 tkn i ajmo dalje, nema zatvaranja, ako se ne sredi evo me za 30 dana i opet 10 tkn. Svima dobro, turistima, poreznoj kasi i poduzetniku.
3. NEMA GOREGA OD ZATVARANJA POSLA U PUNOM JEKU SEZONE.

Koji tulipani.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

3. NEMA GOREGA OD ZATVARANJA POSLA U PUNOM JEKU SEZONE.

Kako nema gorega kad nas covjek, ‘rvaticus domesticus, nikako da nauci lekciju…Ocito ima i gorega…

@Ovchica

To nam donosi poreze da bi birokrati imali za jesti. Tulipani sami sebi režu prihode. Pusti neka radi i naplaćuj kazne.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


3. NEMA GOREGA OD ZATVARANJA POSLA U PUNOM JEKU SEZONE.

Kako nema gorega kad nas covjek, 'rvaticus domesticus, nikako da nauci lekciju…Ocito ima i gorega…
[/quote]

pa crna ovco neće tebe imat s čime platit ako ovako nastave a ovo što veli domač barem imaš zagarantiranu isplatu po postu

pepe7

Birokrati mogu i na dijetu…


Birokrati mogu i na dijetu…

Mogu na burzu rada. To bi bilo najpovoljnije za sve dugoročno i za njih.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Birokrati mogu i na dijetu…

briga tebe, partija te plaća po postu [emo_zloban]

najprije su trebali zapečatiti saborski kafić da nam zastupnici ne glasuju pijani, možda bi nam zakoni bolje izgledali

Da li netko od kolega na poslovnom zna po kojem zakonu zatvaraju objekte zbog razlike u blagajni, i to na 5,7 ili 8 dana.

Sve što sam našao je zakon o fiskalizaciji gdje se spominje novčana kazna i/ili zatvaranje objekta do otklanjanja nepravilnosti (nema nikakvog roka).

Nepravilnost je otklonjena odmah, novčana kazna je napisana, ali mi nije jasno po kojem to zakonu još i zatvaraju.

Ako netko ovdje zna molio bih da mi javi. Hvala.


briga tebe, partija te plaća po postu [emo_zloban]

“Ako nekog mrzimo, onda u njegovom liku mrzimo nešto što je usađeno u nama samima. Ono što nije u nama samima, to nas ne uzbuđuje”

Ajde kad idemo sa izrekama;

“ne moramo se držati zakona kao pijan plota” – Drug Tito

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ma i ugostitelji se ne znaju snać! Nek izdaju račune a ostalo neka samo u džepove trpaju, jer je to po zakonu – imati manjak u kasi!

pišem samo na dionicama koje držim..

New Report

Close