Inspekcija u Zadru zapečatila kafić zbog 128 kuna ‘manče’

Naslovnica Forum Komentari članaka Inspekcija u Zadru zapečatila kafić zbog 128 kuna ‘manče’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

samo udri liniću, gdje tvoja “vojska” prođe nema da ostane kamen na kamenu, kakav biznis, kakvo zapošljavanje, sve treba zatvoriti i zapečatiti [emo_smijeh]


"ne moramo se držati zakona kao pijan plota" – Drug Tito

Jesi se kad zapitao o razlozima tvoje opsjednutosti komunizmom, da nemas neke nelijecene traume iz djetinjstva kojima bi se trebao pozabaviti?

Barem u nečemu hvatamo priključak s Skandinavijom. U Finskoj je jedan poznati vozač Formule 1, morao platiti 100 000 EUR-a globe, jer je prebacio brzinu dozvoljene vožnje za nevelikih 20km/h. Nije mu pomoglo što je nacionalna zvijezda, morao je platiti. Nije bilo poštede.
Pitate se zašto je platio enormnih 100 000 EUR-a kazne za prometni prekršaj? Tamo se raspon kazne utvrđuje prema visini imovine.



"ne moramo se držati zakona kao pijan plota" – Drug Tito

Jesi se kad zapitao o razlozima tvoje opsjednutosti komunizmom, da nemas neke nelijecene traume iz djetinjstva kojima bi se trebao pozabaviti?
[/quote]

Nemam ja ima moj otac. I to nije smiješno.

Pogledam slike Yuge 50tih i USA 50tih i sve mi bude jasno, jednostavno je.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Stoka komunistička na čelu sa komesarom Slinićem

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Treba njemačku disciplini i stegu uvesti, da se konačno iskorijeni balkanski običaj da sve oko sebe zajebe i prevari. Samo tako ćemo ići naprijed.

Zamislite- kako nas kontroliraju . Svaki ponedjeljak mi dostavljamo
ujutro raspored HZZO-u , za slijedeći radni tjedan …tko gdje radi, do kada i tko ga mijenja, ako ne radi-do kad ne radi….itd.itd………
Iz razgovora sa partnerima- čujemo-da nikoga u Hrvatskoj tako ne maltretiraju- samo nas………!Znači-primjerom našim ići će i drugi
za 1-3 godine…..npr…..detalje stege – mogu objasniti i na p.p.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kao da je bio ili je problem vlasnicima kafića dignut cijenu pića za onaj postotak kojeg dosada možda nisu prijavljivali ili naravno samo, prije fiskalnih blagajni možda stornirali… koliko košta kava, sok, piva, koktel itd.
samo u Londonu, Amsterdamu, Rimu, Parizu ili tzv. navodno mondenom Saint-Tropezu (po meni osobnom mišljenu običnom i sada bahatom bivšem ribarskom gradiću… samo krcat jahtama a bez adekvatne plaže itd. … ) shodno navedenom, a s obzirom na sve blagodati naše krasne obale itekako mogu, barem mislim još dobrano dignut cijene te na iste plaćati sve potrebne poreze i ostala davanja, a ne nepotrebno vječito kukati itd, … drugi je problem što bi neki, da ne kažem večina… vjeravatno digla cijene pića, ali ne i na ista plaćala poreze kao i svi ostali građani naše RH…

Liniću kad ćeš zatražiti CD-ove da vidimo koliko milijardi EUR-a ima u bankama u okruženju i off shorima. Tako se puni proračun u uređenim zemljama EU, a ne maltretira se obrtnike sa 10 i 100 kuna koji ti zarađuju plaću. Da ste si dobri (ti i ona umišljena veličina) sa Merkelicom možda bi vam i rekla koju kako se to radi.


Zamislite- kako nas kontroliraju . Svaki ponedjeljak mi dostavljamo
ujutro raspored HZZO-u , za slijedeći radni tjedan …tko gdje radi, do kada i tko ga mijenja, ako ne radi-do kad ne radi….itd.itd………
Iz razgovora sa partnerima- čujemo-da nikoga u Hrvatskoj tako ne maltretiraju- samo nas………!Znači-primjerom našim ići će i drugi
za 1-3 godine…..npr…..detalje stege – mogu objasniti i na p.p.

treba uvesti švapsku disciplinu jer ovo je južna ekonomija, nereda, lopovluka i javašluka.

Javašluk je odlaganje posla, nemaran odnos prema radu, aljkavost na radnom mjestu, nezavršeni i nagomilani poslovi.

Pa znam- ali, zašto samo mi ??? Nek cijela Hrvatska provodi disciplinu, a ne
da nam se drugi smiju i čude …..! I drugi moraju poštivati ugovore i dobivaju
novac.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Treba njemačku disciplini i stegu uvesti, da se konačno iskorijeni balkanski običaj da sve oko sebe zajebe i prevari. Samo tako ćemo ići naprijed.

Svjestan si da pojam fiskalizacije na Njemačkim placevima ne postoji? Ako si bio promotri da kad kupuješ na placu u Hamburgu nitko ne izdaje račun?

Balkanci stvaraju balkanizam, sami sebi otežavaju život.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Zamislite- kako nas kontroliraju . Svaki ponedjeljak mi dostavljamo
ujutro raspored HZZO-u , za slijedeći radni tjedan …tko gdje radi, do kada i tko ga mijenja, ako ne radi-do kad ne radi….itd.itd………
Iz razgovora sa partnerima- čujemo-da nikoga u Hrvatskoj tako ne maltretiraju- samo nas………!Znači-primjerom našim ići će i drugi
za 1-3 godine…..npr…..detalje stege – mogu objasniti i na p.p.

Miami tko je glavni kupac u zdravstvu, si se zapitala?

Gdje god je država primarni kupac mora biti više kontrole, jer je državni novac pipa iz koje teče korupcija.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Treba njemačku disciplini i stegu uvesti, da se konačno iskorijeni balkanski običaj da sve oko sebe zajebe i prevari. Samo tako ćemo ići naprijed.

Svjestan si da pojam fiskalizacije na Njemačkim placevima ne postoji? Ako si bio promotri da kad kupuješ na placu u Hamburgu nitko ne izdaje račun?

Balkanci stvaraju balkanizam, sami sebi otežavaju život.

[/quote]

U razvijenom svijetu postoji znatno visi stupanj osobne odgovornosti nego medju dinaroidima…Zato i jesu razvijeni…

New Report

Close