CROR (Croatia Records d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CROR (Croatia Records d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dana 04. svibnja 2007. godine u trgovinu u Usporedno Tržište biti će primljene redovne dionica društva CROATIA RECORDS d.d. iz Zagreba.

Trgovina predmetnim dionicama započet će istog dana, 04. svibnja 2007. godine putem trgovinskog sustava BTS.

Izvor: http://www.zse.hr

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Kakva su misljenja o toj dionici???

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira – “CROR-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AUTOR D.O.O. 91.113 79,88 Osnovni račun
2. HRVATSKO DRUŠTVO SKLADATELJA 11.407 10,00 Osnovni račun
3. NIKOLAC MARKO 5.720 5,01 Osnovni račun
4. CROATIA RECORDS D.D. 1.293 1,13 Osnovni račun
5. ŠVIGIR DAVOR 264 0,23 Osnovni račun
6. CVOK SLAVICA 256 0,22 Osnovni račun
7. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 156 0,14 –
Ukupno: 96,62

I love the Smell of Profits in the Morning

kraljevstvo za FI 🙂

za očekivati je pojedinačnu prodaju suvlasnika većinskog vlasnika, to jest nekoga od onih 11 iz autora d.o.o ali, da bismo znali fair cijenu, i fair preplatu 🙂 ipak nam treba FI

www.knjigara.com

?????[smiley8][smiley7][smiley9]
kaj ovo može imati nekakvu vrijednost??


?????[smiley8][smiley7][smiley9]
kaj ovo može imati nekakvu vrijednost??

Pa ak pocnu snimat cajke moglo bi. [smiley2]

Trgovina dionicama također će početi sutra, 4. svibnja, a vrijednosnicom će se trgovati pod simbolom CROR-R-A.

Croatia Records izdala je 114.066 redovnih dionica s pravom glasa nominalne vrijednosti 200 kuna.

moš mislit kak to vrijedi 200 kn….


KAo sto bi jedan moj znanac rekao. Sve ima svoju cijenu. Sta hocete. Za Croatiu su potpisali i Skoro, Thompson i ona nova zvijezda Burnac mislim.

ma ak je burnać potpisao ja odma sutra stavljam 500 kom na 1000 kn [smiley2]
nemreš falit sa tri kuma[smiley7]

Ma treba se nakrcati ove dionice i onda uvjeriti hercegovce da kupnjom ove dionice kupuju udio u Thompsonu…pa da vidiš najlikvidnije dionice na zse [smiley2][smiley7]


Ma treba se nakrcati ove dionice i onda uvjeriti hercegovce da kupnjom ove dionice kupuju udio u Thompsonu…pa da vidiš najlikvidnije dionice na zse [smiley2][smiley7]

Dobar[smiley2] !!!

Evo potencijala za ispod nominale……[smiley1]

skype - ivek1234

nakupovati ću sutra 150.000 ovih dionica pa će Thompson da peva na idućem albumu tamo daleko…
[smiley7]

Jel i ovdje paket limitiran na 38000 kuna po glavi?[smiley1]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

zna li netko kad će se pojaviti?

Ja više nemam potpis.

New Report

Close