Seks i grad u knjizi dioničara Vira…

Naslovnica Forum Komentari članaka Seks i grad u knjizi dioničara Vira…

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Glumica, kladioničar, brat zaove nekog brokera, sestrć kuma poznatog odvjetnika … “jer sam u njoj vidio dosta novca za koji je osnovano misliti da je pametan, još bolje strpljiv, tj. najbolje, može čekati”.
Tomislave, sve najbolje o Viru, ali je li ovaj članak neka malo jača šala, ili …?

pretpostavka je da publika razlikuje pametan novac od pikanterija.
moze se reci da je pretpostavka majka svih zajeba,
a moze se reci da publika koja razlikuje pametan novac od pikanterija mozda ne posta na forumu,
nego samo cita [smiley]

www.knjigara.com

Ma pusti knjigu dioničara nego daj link na onaj xxx filmić od one glumice 🙂

who dares, wins

Pametna publika ako i cita ovo sto pises, onda to cita iskljucivo kao zabavno stivo. Mislim da se tu svi mozemo sloziti.

Inače zakonom je zabranjeno iznošenje ovih podataka. Ovdje se ne spominje poimenice ali i ovako nije teško zaključiti o kome se radi pa nek netko poveže dva i dva i u novom postu iznese imena na osnovu ovog, što onda???

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Tomislave, nadam se da zadovoljan liježeš i još se zadovoljniji budiš…jer ovo što pišeš je šund do jaja….vjerpjatno bu me moderator obrisao, ali to je samo dio tvojih problema…jel terapija herbalajfom očito ne djeluje i trebat će nešto poduzeti …
Sretno..

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Pametna publika ako i cita ovo sto pises, onda to cita iskljucivo kao zabavno stivo. Mislim da se tu svi mozemo sloziti.

mislim da se ne možemo složiti.
ni pametna publika ni ja [smiley]
ali ti ni pametna publika ni ja ne možemo reći detalje…

www.knjigara.com

Spašen si u blaženom uvjerenju da pametna publika ne komentira tvoje članke 🙂
Tako je ipak puno lakše i dalje pisati ovakve ridikulozne mudrolije.
Uživaj ti i dalje u detaljima, pošto su ti članci, jeli, slojeviti. Ja i ostali manje pametni ćemo
to čitati kao zabavno štivo.
Svima dobro.

Želi li autor reći da se bavi dionicama i piše o njima , a nezna napraviti jednostavne stvari u Excelu kao što su sortiranje po broju dionca? Pitam se kako onda radi ostale financijske izračune..na abakusu?

...

Taj koji ti je to slao čini nedopuštene radnje jer se podaci ne smiju distribuirati. a što se tiće famozne dobiti vira, napisao sam ti da pogledaš što su radili sa zalihama, pa ti možda bude jasnije odakle "takva dobit".

Pod stavkom “promjene vrijednosti zaliha proizvodnje u tijeku i gotovih proizvoda” Viro je prikazao – 162 milijuna kn u zadnjem kvartalu” .. Svkome tko imalo razumije računovodstvo jasno mu je da je ta stavka pod rashodima, pa je viro ovime “smanjio” rashode za cca taj iznos. Od tuda i da velika dobit i sve što se veže na nju od Super ROE, Super pE i sve drugo.

Nemam viro a kako stvari stoje ne mislim ga niti imati, za sada

Koji je utjecaj izlaska iz CEFTE i ulaska u eko-integraciju EU na Viro?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Taj koji ti je to slao čini nedopuštene radnje jer se podaci ne smiju distribuirati. a što se tiće famozne dobiti vira, napisao sam ti da pogledaš što su radili sa zalihama, pa ti možda bude jasnije odakle "takva dobit".

Pod stavkom "promjene vrijednosti zaliha proizvodnje u tijeku i gotovih proizvoda" Viro je prikazao – 162 milijuna kn u zadnjem kvartalu" .. Svkome tko imalo razumije računovodstvo jasno mu je da je ta stavka pod rashodima, pa je viro ovime "smanjio" rashode za cca taj iznos. Od tuda i da velika dobit i sve što se veže na nju od Super ROE, Super pE i sve drugo.

Nemam viro a kako stvari stoje ne mislim ga niti imati, za sada

siri odgovor u iducem broju.
zasad samo

Recimo da je tajna uspješna ulaganja, Greenblatt, vrlo jednostavna: prvo izračunate vrijednost nečega, a zatim platite mnogo manje. Savjet ne tražim, niti bih ga dao: je li nuđenje 430 kuna za Viro spašavanje malih dioničara od teških muka Vira u budućnosti, humano preseljenje iz rizika u spokoj, ili pokušaj plaćanja 430 kuna za nešto što vrijedi mnogo više? Savjet ne tražim, niti bih ga dao.

www.knjigara.com


Želi li autor reći da se bavi dionicama i piše o njima , a nezna napraviti jednostavne stvari u Excelu kao što su sortiranje po broju dionca? Pitam se kako onda radi ostale financijske izračune..na abakusu?

autor zeli reci da ga – savjet ne trazim, niti bih a dao – znanje excella ne bi spasilo nevolja u znanoj fazi ulaganja po preporukama profesionalaca,
autor zeli reci da mu neznanje excella nije smetalo da – savjet ne trazim, niti bih ga dao – samostalno kupi hlf po 28, dukat po 346, da na delistiranima hotelima baska 61 posto vrati dvjema dividendama…

www.knjigara.com


Spašen si u blaženom uvjerenju da pametna publika ne komentira tvoje članke 🙂
Tako je ipak puno lakše i dalje pisati ovakve ridikulozne mudrolije.
Uživaj ti i dalje u detaljima, pošto su ti članci, jeli, slojeviti. Ja i ostali manje pametni ćemo
to čitati kao zabavno štivo.
Svima dobro.

ignore list [thumbsup]

www.knjigara.com

New Report

Close