Pazite! Kupujete li dionicu ili priču?

Naslovnica Forum Komentari članaka Pazite! Kupujete li dionicu ili priču?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dakle, prodaješ nam priču. sretno.

neće uvijek biti ovako.


Večernji list :

Prodaju se

HEP
OLINACRO
JANAF
HPB
CO
PETROKEMIJA
PODRAVKA
KONČAR

.

Priča, još od veljače 1637.


Priča, još od veljače 1637.

…. kako nema priče glede petrokemije d.d. kutina. [lol]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Herbalifeov najveći problem je to što ima distributere koji su samostalni – i događa se efekt trošenja cipela. Cijena goriva raste.

Ugl. loš izračun, samo projciranje sadašnjosti koja mislim da je dobra ali nerealna.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

"mi fundamentalisti kupujemo dionicu, a prodajemo priču"

ovo bi malo modificirano moglo uci u klasicne izreke value investinga.

samo bi ja umjesto fundamentalisti ubacio value investitori posto fundamentalist kupuje ono sto je po pokazateljima jeftino bez obzira na cijelokupnu intristicnu vrijednost odnosno uzima samo financijski dio intristicne vrijednosti kao bitni faktor za valuaciju (klasicni Graham),a value investitor kupuje ono sto je jeftino s obzirom na sire vidjenje vrijednost (moderni Buffett) osobno radim veliku razliku izmedju ovoga.

Korisniče brtić,
vidim koristite svoj utjecaj da obrišete komentare koji vam nisu po volji. premda nikoga ne vrijeđaju samo iznose činjenice i istinu. Al istina boli…boli kad vam se kaže da pojma nemate o pojmu…ali da ste zadovoljni samim sobom onda vas ni tio ne bi smetalo…ovako liječite frustracije i pokazujete mišiće na krivom mjestu…i još pišete gluposti na blogu Gospodina XY…gospodina koji je poštovanje drugih stekao kvalitetnim ulaganjem…gospodinom i ulagačem kakav vi nikada nečete biti….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close