Stambeni krediti kao u EU, zajmovi tvrtkama skuplji

Naslovnica Forum Komentari članaka Stambeni krediti kao u EU, zajmovi tvrtkama skuplji

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bohaček molim te ne s… svi znamo da kamate na stambene kredite u EU nisu ni približno tako visoke kao kod nas, isto tako znamo da strane banke su došle lihvariti u Hrvatsku i da većinu profita ostvaruju kod nas a ne u matičnim zemljama, što se tiče rizika kakav rizik ima banka kad se osigurava sa hipotekom na na nekretnini po svojim zadanim uvjetima. Izgleda da si plaćen da opravdavaš strane vlasnike kao šatra nama je dobro isto kao i u EU. Kako te nije sramota davati takve izjave.

a baš ga ser..

mi smo ipak zemlja slučaj

nije problem u bankama. problem je u državi!

zašto bi banka bacila novac u jeftine stambene kredite ako može skuplje posuditi novac državi?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Vrijeme je za novu revoluciju!

Ovaj svaki put sve jače lupeta.

A više mu ni mali nožni prst, ne viri iz guzice njegovih pravih šefova!

U komkurenciji za ljigavca desetljeća u ovako strašnoj konkurencij u Hrvatskoj ovaj lik svakako kotirao jako visoko.

http://www.raiffeisen.si/ceniki_in_tecaji/obrestne_mere/#hipoteka

Za komitente hipotekarni stambeni od 1,70% do 2,2% + 6mj Euribor koji je danas bio 1.68 dakle od 3.3% do 4,1 a npr na 10 godina je 3,57% a na 20 godina kta je 3,87%. Vjerojatno ima i jeftinije A ovaj majmun već godinama nama svima govori da smo majmuni.

Kakav odvratan lik, on i njegov gazda svehvaljeni Rohatinski, šef najveće mjenjačnice u Europi bez koga bismo svi mi propali

New Report

Close