Zbog Varšavske ode moj novac na NYSE

Naslovnica Forum Komentari članaka Zbog Varšavske ode moj novac na NYSE

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

cuvaj se na nyse i pazi da gace tamo ne ostavis………
pofuk
p.s. ……..

Ovo prvo već hohoho dugo rade Švicarci pa bi za početak morali njih izgurati iz posla. Mislite li da smo sposobni za to? Ja baš i ne.

who dares, wins

HERBALIFE
(KYG4412G1010 – HLF)
NYSE /
50,10 $+ 1,75%
Već si u plusu. Krenulo te. Prvo pa muško. konsenzus kaže da bi moglo do 59$ u naredna tri mjeseca ako ne bude obratno…

who dares, wins


HERBALIFE
(KYG4412G1010 – HLF)
NYSE /
50,10 $+ 1,75%
Već si u plusu. Krenulo te. Prvo pa muško. konsenzus kaže da bi moglo do 59$ u naredna tri mjeseca ako ne bude obratno…

pa dajte molim Vas moj najdrazi kompozitoru recite nasem dragom novinaru kaj je u americi
ajte mu objasnite kakvi tamo kauboji vladaju na trzistu….i ovo malo njegove love sto nam je ostalo
da obranimo crobex on fura u ameriku
da li se to knjizi kao povecanje izvoza kad se lova lupa po stranim burzama????
pofuk

Ma bježmo svi u Ameriku jerbo tko će ove dugove doma poplaćati i neradnicima mirovine isfinancirati. U Americi ako ništa drugo znaš da svi crnče pa i neka korist od toga mora da bidne.

who dares, wins

Birtić je u pravu. Isto osjećam i teška srca morat ću i ja otići sa ove seoske burze na neku drugu, veću… 🙁

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Birtić je u pravu. Iz istih razloga teška srca razmišljam da napustim ovu seosku burzu 🙁 i potražim neku veću, ….npr. Pakistan, a i Vijetnam već dulje vrijeme imam na nišanu

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Birtić je u pravu. Iz istih razloga teška srca razmišljam da napustim ovu seosku burzu 🙁 i potražim neku veću, ….npr. Pakistan, a i Vijetnam već dulje vrijeme imam na nišanu

izvinte nisam Vas imo snage do sada pitati ali nikako nemogu zaspati….kaj Vam znaci ova zagrada obrnuto okrenuta jer mi je nekako poznata
unaprijed hvala
pofuk


… Krenulo te. Prvo pa muško. konsenzus kaže da bi moglo do 59$ u naredna tri mjeseca ako ne bude obratno…

ATL varsavske za ATH herballajfa… hebes mi sve ako to nije deal of a lifetime [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



… Krenulo te. Prvo pa muško. konsenzus kaže da bi moglo do 59$ u naredna tri mjeseca ako ne bude obratno…

ATL varsavske za ATH herballajfa… hebes mi sve ako to nije deal of a lifetime [lol] [lol]
[/quote]
pa nemogu da verujem da ste Vi i u ovu sitnu uru opet u pravu????
pofuk


pa nemogu da verujem da ste Vi i u ovu sitnu uru opet u pravu????
pofuk

druze po moderaciji, nista vise ja ovdje ne razumem…
proteklih meseci kontinuirano su se telefonski masirali brokeri i trpala sica u dukat/luru/hotele baska… ondak se prije svega desetak dana cekala placica da sjedne da se ubode jeftine eure po 7,245…
sad pak, po najnovijem, ode novac navodno na nyse…
a opet, koji to bre i koliki novac ode u njujork kad u zaglavlju jos uvijek stoje HDEL-R-A, IPKK-R-A, TUHO-R-A, KODT-P-A, HBAS-R-A, LURA-R-A, STTB i PLNM ?
oklen bolan sva ta sveza lova za hebavanje deonicama postenom prosecnom hrvatu koji ne shorta nego svaki tjedan dokumentira iskljucivo svoja dugorocna ulaganja ?
vaistinu vise ne razumem… ako se vako nastavi moracu da menjam adresu na jankomir 11 [tongue] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



pa nemogu da verujem da ste Vi i u ovu sitnu uru opet u pravu????
pofuk

druze po moderaciji, nista vise ja ovdje ne razumem…
proteklih meseci kontinuirano su se telefonski masirali brokeri i trpala sica u dukat/luru/hotele baska… ondak se prije svega desetak dana cekala placica da sjedne da se ubode jeftine eure po 7,245…
sad pak, po najnovijem, ode novac navodno na nyse…
a opet, koji to bre i koliki novac ode u njujork kad u zaglavlju jos uvijek stoje HDEL-R-A, IPKK-R-A, TUHO-R-A, KODT-P-A, HBAS-R-A, LURA-R-A, STTB i PLNM ?
oklen bolan sva ta sveza lova za hebavanje deonicama postenom prosecnom hrvatu koji ne shorta nego svaki tjedan dokumentira iskljucivo svoja dugorocna ulaganja ?
vaistinu vise ne razumem… ako se vako nastavi moracu da menjam adresu na jankomir 11 [tongue] [lol]
[/quote]
nemorate da menjate adresu u jankomi11 jer sam ja tamo pa mozete samo da boraviste prijavite kod mene
——–ja sam u velikoj nedoumici i to Vam govorim makar znam da znate da sam u velikoj nedoumici ali Vam govorim to u tonu kako bih ne samo Vi nego i ja shvatio da sam u velikoj nedoumici i kako bi bili svjesni nastale situacije———-citam ovaj clanak od naseg kolege novinara i gledam u sta to on ulaze i osjecam se kao prekaljeni forumas koji je u cudu gledao kad sam se ja pojavio u svijetu dionicarstva
nista mi vise nije jasno……….pa kako ce nas primiti u evropu pitam ja Vas???????——-pa dajte molim Vas pogledajte sta se zbiva………EMINENTAN STRUCNJAK ZA DIONICE NAPRAVI DRUK ZA NJUJOSRKU BURZU…..PA KAKO CE REAGIRATI NA OVAJ TEKST U LONDONU,PARIZU ,HONG KONGU,BEOGRADU,A DA NE SPOMINJEM NASE PRIJATELEJ U FRANFKURTU I BERLINU??????
pofuk
p.s. joj da je drug TITO ziv


nemorate da menjate adresu u jankomi11 jer sam ja tamo pa mozete samo da boraviste prijavite kod mene…

[thumbsup] [lol]


citam ovaj clanak od naseg kolege novinara i gledam u sta to on ulaze i osjecam se kao prekaljeni forumas koji je u cudu gledao kad sam se ja pojavio u svijetu dionicarstva
nista mi vise nije jasno….
p.s. joj da je drug TITO ziv

tako se nekako i ja osecam… al, ko ce ga znat, mozda su se vremena promenila za trista i 60 stepeni…
i dobro zborite, trebao je varsavsku za herba zivot menjati krajem januara http://www.jutarnji.hr/novi-prosvjed-protiv-horvatincica–tijelima-okruzili-stabla-u-varsavskoj/505978
sad bi to, umesto da uzima, nekom turio i uzo 30 odsto… i jos onijeh 10 odsto na tecaj dolara…
btw- vidite, sad mi pade na pamet, pisao nam je autor da uzima jefitine eure prosle nedelje, a uzim’o je nejeftine dolare… lago nas je, jelte !? ili su mu u njujork, preko onaj japanski bankar iz prosli tekst, ipak dali HLF za eure ??

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Cijenjeni kolega,
hvala što ste me još jednom podsjetili koliko novinari mogu biti površni.
LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

New Report

Close