Cijene nafte prekoračile su danas na londonskom tržištu razinu od 110 dolara za barel, poduprte prigušenim očekivanjima da će Iran i zapadne sile još ovog tjedna postići dogovor o iranskom nuklearnom programu .
Na londonskom je tržištu cijena barela sirove nafte porasla 22 centa u odnosu na jučerašnje zatvaranje i iznosila je 110,30 dolara. Jučer je zaključila trgovinu u plusu 2,02 dolara. Na američkom je tržištu cijena danas porasla za 24 centa u odnosu na jučerašnje zatvaranje. Jučer je zaključila trgovinu u plusu 1,59 dolara.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu