Cijene nafte kliznule su danas na međunarodnim tržištima ispod razine od 109 dolara, pritisnute jačim dolarom koji crpi potporu iz eskalacije napetosti u Ukrajini.
Na londonskom je tržištu cijena barela pala 60 centi u odnosu na jučerašnje zatvaranje, na 108,9 dolara. Na američkom se tržištu barelom trgovalo po neznatno nižoj cijeni u odnosu na zatvaranje u utorak, od 102,46 dolara.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu