Uz obronke Klekovače (1962 metra), najviše planine zapadnog dijela BiH, kod Bihaća, planira se izgradnja suvremenog sportsko-rekreativnog centra kapaciteta 15.000 posjeta dnevno.
Skupina investitora uz pomoć vlade RS razvija projekt vrijedan 382 milijuna eura na površini od 2700 hektara, javlja portal Klix.ba. Turistički centar Klekovača bit će povezan s dva magistralna cestovna pravca i budućom autocestom Banja Luka-Split, prednost je i blizina aerodroma u Sarajevu, kao i aerodroma u Banjoj Luci i Zagrebu. "Prva faza investicije, vrijedna 218 milijuna eura, podijeljena je u dvije podfaze.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu