Američka studija provedena na malenom uzroku korisnika elektroničkih cigareta ne potvrđuje da taj uređaj pomaže prestanku pušenja i sugerira potrebu za drukčijom regulacijom e-cigareta.
Objavljena u ponedjeljak u listu JAMA Internal Medicine, studija koja je pratila 88 pušača e-cigareta pokazuje da nakon godinu dana korištenja oni nisu skloniji prestanku pušenja ništa više od običnih pušača.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu