Naklada prvog broja Charlie Hebdoa nakon napada koji je desetkovao redakciju, izašlog u srijedu, porasla je s tri na pet milijuna primjeraka kako bi odgovorila na iznimnu potražnju u Francuskoj, objavio je distributer.
"Izdavač je odlučio u srijedu ujutro povećati nakladu na pet milijuna", izjavila je Veronique Faujour, predsjednica Messageries Lyonnaises de Presse. Distribuirat će se u oko 500.000 primjeraka dnevno što će omogućiti svim kioscima koji to žele novu opskrbu, naglasila je ona. Taj povijesni broj satiričnog časopisa već je bio gotovo iscrpljen u Francuskoj u srijedu ujutro.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu