Britanska vlada u srijedu je zatražila od energetskih kompanija i zrakoplovnih prijevoznika da oštri pad cijena nafte prenesu na potrošače, a razmatra i hoće li biti potrebno poduzeti akciju kako bi ih prisilila da to učine.
Četiri mjeseca prije nacionalnih izbora, koji će se održati 7. svibnja, cijene energenata postale su u Britaniji politički osjetljiva tema, budući da se životni standard potrošača tek počeo oporavljati nakon duljeg razdoblja gospodarske stagnacije.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu