Arheolozi u Gruziji pronašli su zub star 1,8 milijuna godina koji je pripadao vrsti prvog Homo erectusa što znanstvenike učvršćuje u teoriji da su u toj regiji postojala prva prapovijesna naselja u Europi kamo je stigao iz Afrike.
Zub je pronađen blizu sela Orozmani, stotinjak kilometara jugoistočno od gruzijske prijestolnice Tbilisi blizu lokacije Dmanisi gdje su krajem 90-ih i početkom 2000-ih pronađene ljudske lubanje datirane 1,8 milijuna godina.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu