“Da bi se transformirali, morate se mijenjati” jezgrovito je opisala Nevena Crljenko, direktorica regulatornih poslova za Latinsku Ameriku i Kanadu u PMI-ju na konferenciji posvećenoj inovacijama. Nevena je održala prezentaciju kojom je dala dublji uvid u kako eksterne, tako i interne transformacijske procese koje PMI prolazi u trenutcima kada uz titulu lidera u duhanskoj industriji s pravom pridodaje epitet kompanije koja zasniva svoju budućnost na inovacijama i zaposlenicima.
Budući da se već neko vrijeme nalazimo usred četvrte industrijske revolucije koja mijenja navike ljudi i donosi napredak u svim sferama privatnog i poslovnog života, Philip Morris je donio odluku biti vizionarska kompanija koja će ponuditi potencijalno manje štetnu alternativu cigaretama. Upravo zato je u ime inovacija PMI od 2008. godine uložio preko tri milijarde dolara i zaposlio preko 400 stručnjaka u dva istraživačka centra koji svojim rješenjima progresivno otvaraju vrata budućnosti bez dima cigareta, razvijajući porfelj proizvoda koji eliminiraju gorenje duhana i prihvatljiva su alternativa odraslim pušačima.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu