Proizvođač Automobila Fiat, koji je prošle godine preuzeo i 20 posto Chrysler grupe izvjestio je kako je nakon tri kvartala prvi puta zabilježio dobit u svom poslovanju i to zahvaljujući prodaji kamiona IVECO i New Holland traktora.
Neto dobit za drugo tromjesečje ove godine tako je bila 90 milijuna eura, a prošle godine bili su 168 milijuna eura u gubitku.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu