Slovenski ministar poljoprivrede Dejan Židan izjavio je u srijedu da i danas, kao i prije tri godine kad je bio ministar u nekadašnjoj vladi Boruta Pahora, prodaju Mercatora Agrokoru koji mu je neposredni konkurent smatra lošim potezom.
"Cijelo ovo vrijeme imam jednako stajalište: prodaja Mercatora izravnom konkurentu koji sam proizvodi hranu i traži za nju nove prodajne kanale je neodgovorna", rekao je Židan tijekom ispitivanja pred parlamentarnom komisijom koja se bavi istraživanjem odgovornosti političara za financijsku rupu u slovenskim bankama.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu