Rekonstrukcija tramvajskog okretišta Mihaljevac u Zagrebu, vrijedna oko četiri milijuna eura, trebala bi biti gotova do kraja godine, a nova infrastruktura omogućit će brži i sigurniji promet, rekao je u utorak nakon obilaska gradilišta zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević.
“Bilo je nužno prilagoditi okretište ne samo zbog sigurnosti, nego i zbog broja putnika koji ovdje prometuje svaki dan. A tu će sad svi zakonski standardi biti primijenjeni na novom okretištu”, kazao je Tomašević, ističući da okretište Mihaljeva nije obnavljano od izgradnje 1948. godine, gotovo 80 godina.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu