Tvrtka Retail Park Hrvatska d.o.o. je prije više od godinu dana, točnije u rujnu 2021. godine, kupila zemljište u Labinu s ciljem da na toj lokaciji izgradi manji trgovački centar, koji će s postojećom trgovinom Spar činiti jednu zajedničku cjelinu. Trenutno je u tijeku postupak ishođenja građevinske dozvole pa se investitori nadaju da bi uskoro mogli započeti radovi na budućem trgovačkom centru Retail Park Labin, piše Glas Istre.
Investitor je tvrtka Retail Park Hrvatska d.o.o. uz podršku partnera, tvrtke Inceptum Sport d.o.o. i investicijskog fonda Maverick Wealth Management. Planiraju uložiti više od 5 milijuna eura u gradnju i opremanje nove shopping destinacije u Labinu.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu