Danas će biti pretežno sunčano, no navečer na sjevernom Jadranu naoblačenje uz sve veću vjerojatnost za kišu i grmljavinu. U najzapadnijim krajevima, uz povremeno više oblaka, malo kiše može biti već i ranije. Vjetar slab, na istoku do umjeren sjeverozapadni, a popodne u Međimurju i Hrvatskom zagorju jugozapadni.
Na Jadranu će umjerena do jaka bura malo oslabjeti te sredinom dana okrenuti na jugozapadnjak i sjeverozapadnjak. Na sjevernom dijelu će zapuhati jugo koje će se do večeri proširiti duž obale. Najviša dnevna temperatura zraka između 23 i 28 °C.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu