Iako je Županijski sud u Zagrebu još 31. kolovoza prošle godine donio rješenje kojim se Siniša Caktaš, osuđen na dvije godine i tri mjeseca zatvora zbog financijskih malverzacija u slučaju propale TT banke, upućuje na izdržavanje kazne, on do danas nije u zatvoru boravio niti jedan dan, piše Slobodna Dalmacija.
Naime, između njega i izdržavanja kazne ispriječila se depresija. Caktaš je sudu u rujnu prošle godine dostavio liječničku dokumentaciju, odnosno psihijatrijski nalaz Klinike za psihijatriju KB-a sestara milosrdnica u Zagrebu po kojem je obolio od depresije. Temeljem tog nalaza odgođen mu je odlazak na izdržavanje kazne.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu