U Splitsko-dalmatinskoj županiji danas su 62 novooboljele osobe, a cjelokupnu situaciju komentirao je dr. Ivo Ivić, predstojnik Klinike za infektologiju u KBC-u Split, javlja Slobodna Dalmacija.
– Situacija je lakša nego što je bila proteklih tjedana. U stacionarima Respiratorno-intenzivističkog centra hospitalizirano je 135 bolesnika. Na respiratoru se nalazi četvero bolesnika.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu