Nakon što su optuženici aferi Fimi media iznijeli svoje obrane, USKOK i braniteljska klupa predložili su nove dokazne prijedloge.
Željka Mostečak, zamjenica ravnatelja USKOK-a, uz spis je predala dokumentaciju koja se odnosi na oduzimanje imovinske koristi Ivi Sanaderu, HDZ-u, Fimi mediji i Nevenki Jurak. Osim toga predala je i podatke nekoliko banaka u kojima Sanader i njegova obitelj imaju račune, te očitovanja Ministarstva financija vezano za Sanaderove nekretnine. Predložila je da se dokumentacija koju je predala pročita u nastavku sudskog postupka.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu