To smo, kažu oni, u više navrata komunicirali i Agrokoru i skupu dobavljača, te iza toga stojimo.
"Od samoga početka, RBA i RF su fokusirani na pronalaženje zajedničkoga modela rješenja regresnih prava, kojemu smo pristupali individualno za svakoga pojedinog dobavljača.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Obzirom na nefleksibilnost RBA banke, čudim se da su se uopće uključili u otplatu / kreditiranje/
dugovanja …Ipak, oni štite samo sebe ..Tu su njihovi klijenti , u kojima imaju pozamašne udjele,
tipa Atlantic…
Model rješenja regresnih prava treba potražiti kod pravnih političko gospodarskih kreativaca i inovatora. Poznato je da su to akademik Jakša Barbić, professor emeritus Zvonimir Lauc i nezaobilazni Vladimir Šeks!
Bez njihove mudrosti i pameti nema modela rješenja za pitanja koje postavlja regresno pravo i Zakon o mjenicama!
Uključite se u raspravu