U organizaciji Koprivničkog poduzetnika d.o.o., u petak 13.3.2015. u prostorijama Poduzetničkog inkubatora u Koprivnici je održano predstavljanje programa Obzor 2020. (Horizon 2020.), programa za istraživanje i inovacije za razdoblje od 2014. do 2020. godine za čiju će provedbu biti osiguran proračun od 80 milijardi eura.
Program nudi rješenja i odgovore na gospodarsku krizu, investiranja u buduće poslove i razvoj, rješavanje pitanja građana EU o njihovoj materijalnoj sigurnosti, općoj sigurnosti i okolišu, kao i jačanju globalne pozicije EU u istraživanjima, inovacijama i tehnologijama.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu