Bez nekoliko stotina tisuća kuna ostao je 95-godišnji Zagrepčanin na čija su vrata došle dvije prevarantice i predstavile mu se kao zaposlenice banke, a žrtvom je postala i 83-godišnjakinja nakon što ju je neznanac pred vratima odgurnuo, ušao u stan i ukrao joj na desetke tisuća kuna.
Oba slučaja, pri čemu ovaj drugi zagrebačka policija zbog odgurivanja starice karakterizira kao razbojništvo, dogodila su se jučer popodne.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu