Policija je podnijela kaznenu prijavu protiv ravnateljice Porezne uprave Nadu Čavlović Smiljanec, u proširenju istrage protiv bivše šefice porezne ispostave u Osijeku, Ružice Kovačević, ranije osumnjičene da je stopiranjem ovrhe nad jednom osječkom tvrtkom, proračun oštetila za najmanje 11,8 milijuna kuna, nesluženo se doznaje. Kako piše Hina, riječ je o slučaju tzv. policijskog Uskoka pa u Ravnateljstvu policije nisu davali nikakve službene komentare. Jutarnji list objavio je da je prijava podnesena zbog kaznenog djela trgovanja utjecajem.
Ravnateljica Porezne uprave Čavlović Smiljanec navodno je instruirala šeficu porezne ispostave u Osijeku, i od nje tražila da ne ovrši Osječku ljevaonicu željeza (OLT) zbog duga od 11 milijuna kuna. Bivšoj glavnoj osječkoj poreznici, Ružici Kovačević, u ožujku je određen istražni zatvor upravo zbog sumnje da je mjesecima stopirala naplatu poreznog duga OLT-u, tvrtki u vlasništvu Željka Biloša.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Zna se! ADZ-ovka.
Najžalosnije je što je puk lako nasjeo na SDPovski softver “Plan 21” ili “kako nasamariti glupav narod i osigurati sigurnim 48 plaća”[emo_smijeh]
Svaka rit dođe na šekret.
Uključite se u raspravu