Predsjednik Vlade Andrej Plenković u utorak je na konferenciji “Hrvatska kakvu trebamo” rekao da je inflacija u Hrvatskoj niža nego u zemljama izvan eurozone, ali da su dio nje generirali i domaći akteri.
“Dio inflacije je generiran od strane domaćih aktera”, rekao je i dometnuo kako krajem 2023. krizu više ne možemo pripisivati samo ratu u Ukrajini.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu