U ovogodišnjem kolovozu u mljekare u Hrvatskoj isporučeno je 43,04 milijuna kilograma kravljeg mlijeka, što je 6,6 posto više u odnosu na isti mjesec prošle godine, izvijestili su danas iz Hrvatske poljoprivredne agencije (HPA).
Rast isporuke mlijeka bilježi se tako sedmi mjesec uzastopno. U prvih osam mjeseci, pak, isporučeno je 360,8 milijuna kilograma ili 5,1 posto više prema istom razdoblju lani.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu