Vlada je dala suglasnost Ministarstvu obrane za nabavu 116 vozila putem operativnog leasinga u razdoblju od 2014. do 2017. godine te Ministarstvu unutarnjih poslova za nabavu 64 vozila putem operativnog leasinga u razdoblju od 2014. do 2018. godine.
Ministar financija Slavko Linić pojasnio je da je u ovoj godini u Ministarstvu obrane planirano 1,7 milijuna kuna, a u narednim godinama će se iz proračuna osigurati još po tri milijuna kuna. MUP-u će u ovoj godini trebati 2,5 milijuna kuna, te još 24,5 milijuna kroz preostale četiri godine. Ukupno će leasing za MUP iznositi 22,8 milijuna kuna, a za MORH 12,2 milijuna kuna.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu