Hrvatska poštanska banka od 1. siječnja 2015. snižava kamatne stope na sve postojeće i nove kredite građana s promjenjivom kamatom. U skladu s padom nacionalnih referentnih stopa za eure i kune kamatne stope na kredite uz valutnu klauzulu bit će niže za 0,21, a za kredite u kunama za 0,16 postotnih poena.
HPB treći put u godinu dana (od 1. siječnja 2014. do 1. siječnja 2015.) snižava kamatne stope na kredite građana. U odnosu na kamatne stope koje su vrijedile do 31. prosinca 2013. Banka će od 1. siječnja 2015. primjenjivati kamate niže od 0,65 do 0,67 postotnih poena, ovisno o vrsti kredita.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu