Trenutno se u Pojasu Gaze nalaze 23 hrvatska državljana, kazao je Grlić Radman novinarima u Brdu kod Kranja gdje sudjeluje na ministarskom sastanku strategije za dunavsku regiju.
Na njihovoj evakuaciji angažirani su veleposlanik Hrvatske u Egiptu i veleposlanica u Tel Avivu, dok se o pitanju izvlačenja državljana EU-a razgovaralo i u ponedjeljak na Vijeću za vanjske poslove u Luksemburgu, rekao je.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu