Caparol grupa više od 110 godina razvija i proizvodi visokokvalitetne boje, lakove, proizvode za fasadu i izoliranje, strukturne premaze te razne druge proizvode za sve vrste podloga i materijala. Grupa je vodeća na tržištu građevinskih proizvoda u Njemačkoj, Austriji i Turskoj i s oko 900 milijuna EUR godišnjeg prometa, četvrto je najveće poduzeće u branši u Europi. Sjedište grupe je u Njemačkoj, 40ak km od Frankfurt Rhine-Main.
Caparol grupa razvija, proizvodi i prodaje najkvalitetnije boje, lakove, glazure, građevinsko-kemijske premaze, materijale za fasade i izo-tehniku, kao i boje za hobby i umjetnike te se u proizvodnom programu grupe nalazi se više od 500 različitih proizvoda.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu