Završio je trodnevni HACKL – hackathon za otvoreni Zagreb, natjecanje za razvoj javnih gradskih IT rješenja koje se ovog vikenda održavalo u prostorijama Zagrebačkog inovacijskog centra (ZICER).
Tim “4 za 5” čije je rješenje osvojilo najviše bodova od Povjerenstva za odabir pobjednika, a time i prvo mjesto, osvojio je novčanu nagradu od 20.000 kuna i po svakom članu tima Xiaomi Mi Electric Scooter 1S.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu