Hrvatska voli svjetske prvake i bodriti sve one koji nas čine ponosnima jer su prvi u svijetu! Upravo je predstavljeni javnozdravstveni survivorship projekt HEROIC spojio najbolje od najboljih, one koji pomiču granice mogućega i pokazuju da je sve moguće kada misliš pozitivno i djeluješ hrabro!
U mjesecu borbe protiv raka pluća, Hrvatska liga protiv raka kao najstarija udruga za borbu protiv raka na ovim prostorima počela je s provođenjem pilot projekta HEROIC koji je danas predstavljen široj javnost, te znači „Karate u integriranoj skrbi i konceptu preživljenja raka, s ciljem poboljšanja mentalnog zdravlja i sveukupnog psihofizičkog blagostanja onkoloških bolesnika“.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu