ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dok je žita biti će i Žitnjaka!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Jel ima kakvog smisla tuzit Fortenovu? Dionice Zitnjaka od Agrama su odkupili, a ostalim nisu ponudili nista. Dal su prekrsili koji zakon tim potezom?


Jel ima kakvog smisla tuzit Fortenovu? Dionice Zitnjaka od Agrama su odkupili, a ostalim nisu ponudili nista. Dal su prekrsili koji zakon tim potezom?

adris ili grgić – oni mogu tužiti i utužiti

mi mali ne možemo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Jel ima kakvog smisla tuzit Fortenovu? Dionice Zitnjaka od Agrama su odkupili, a ostalim nisu ponudili nista. Dal su prekrsili koji zakon tim potezom?

adris ili grgić – oni mogu tužiti i utužiti

mi mali ne možemo
[/quote]

Jel ima smisla udruzit se?

sumnjam jer od kkoga ćeš se naplatiti

ipak ovdje se može izvući nešto, kod drugih je to 0 kn

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ivančić, pravnik udruge malih dioničara

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ivančić, pravnik udruge malih dioničara

dugo nisu mjenjali stranicu, ja mislio da su prestali djelovat.

Fortenova prodaje nematično poslovanje: Evo o kojim je tvrtkama riječ

Oce li i ZTNJ uskoro na bubanj ?

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vaš link …

Purko se bori za svoje dionice.
Nadam se da ce biti tako ustrajan i na ostalima



Vaš link …

Purko se bori za svoje dionice.
Nadam se da ce biti tako ustrajan i na ostalima
[/quote]

Jel ide ko na skupstinu?
Ja idem, barem da Purku dam glas i da razmjenimo brojeve telefona ak je moguce.

Na prosloj nas je bilo svega 6-7 manjinskih.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kroz nadzorničke naknade Purko otvara ‘slučaj Žitnjak’
Vaš link …


steta sto guru nije uvidio ztnj. Da je u top 10 vjerojatno bi bili vec na 500kn

Treći dioničar Saša Haberle konstantno prodaje, ostalo mu je još 627 dionica za koje se nadam da mu je dovoljno 170 kn pa da će nastaviti s prodajom do kraja. Dobro je to što daje kakvu takvu likvidnost pri ovim cijenama. Uspio sam dokupiti jučer još 18 dionica. Sitno ali veseli[emo_smijesak]

Sve ima cijenu pa tako je i Fortenova kupila dionice od Purka. E sad po kojoj cijeni i dali ce po toj ponudit i ostalima to cemo tesko saznat. Ipak je ponuda Purku morala sadrzavat i “usutkavanje” , povlacenje sa sudkih procesa..etc..

Dionicama nije trgovano vise od 1/3 dana u zadnja 3 mjeseca pa ce se ici na procjenu…a tu tesko da mozemo ocekivat neku “dobru” ponudu 🙁

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/ZTNJ/COI-ZTNJ-8f6740eabb9674bc1e4e7b926d67701d.pdf

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close