VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znači dolaze bolji dani i za VPIK, i bilo je vrijeme.
I ja sam pomalo dokupljivao sad mi je žao što nisam više.

On je i u ZVCV, plaćao po 100 do 110 kn a ZVCV je sada na 80 kn. VLDS da i ne sponjimem [rolleyes]

od kud ovoliki promet ?

Cookie Monster

navalili križari saladine. pravovjerni za svojim guruom.

pa ne mogu sad i ovome davat potporanj, nemam više slobodnog novca, niti energije,niti volje…
ovaj put bez mene…sretno



Znači dolaze bolji dani i za VPIK, i bilo je vrijeme.
I ja sam pomalo dokupljivao sad mi je žao što nisam više.

On je i u ZVCV, plaćao po 100 do 110 kn a ZVCV je sada na 80 kn. VLDS da i ne sponjimem [rolleyes]
[/quote]

mene čudi kako je uložio u firmu koja je opstala samo zahvaljujući drzavnim potporama, odnosno otpisu dugova

nego, što mislite hoće li se ovo odustajanje od mercatora odraziti na vupik i ostale agrokorice?

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore




Znači dolaze bolji dani i za VPIK, i bilo je vrijeme.
I ja sam pomalo dokupljivao sad mi je žao što nisam više.

On je i u ZVCV, plaćao po 100 do 110 kn a ZVCV je sada na 80 kn. VLDS da i ne sponjimem [rolleyes]
[/quote]

mene čudi kako je uložio u firmu koja je opstala samo zahvaljujući drzavnim potporama, odnosno otpisu dugova

nego, što mislite hoće li se ovo odustajanje od mercatora odraziti na vupik i ostale agrokorice?
[/quote]
Pa ,koliko puta je već najavljeno odbijane ponude,mislim da je to već uračunato u cijenu


nego, što mislite hoće li se ovo odustajanje od mercatora odraziti na vupik i ostale agrokorice?

Možda i bude neke reakcije danas na otvaranju ali po meni ovo je dobra vijest za sve članice Agrokor koncerna. Sad gazda može staviti fokus na razvoj portfelja firmi koje trenutno posjeduje, a akvizicije će doći same po sebi. Za Mercator uvijek ima vremene jer njegovi su vlasnici u velikim problemima.

MIŠLJENJE ::
VPIK je jučer odradio rast,po TA analizi,
slijedi korekcija, KONZ je zastao na 145, što je bio pokazatelj da
nemože gore,tj.neki su već imali povlaštene informacije,tako je reagiralo i BLJE.ali su mnogi pohrlili na kupnju,slijedi nastavak pada, o objave Q4.

Zna se zašto ovo raste i tko kupuje ali nije mi jasno da netko želi dionicu koja konstatno stvara gubitke i traže svako malo da im Država oprosti dugove.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

halo, ima li živih?
di su kupci od jučer, može li da se javi jedan da nam malo elaborira zašto je baš jučer kupovao?
lynx možda, ima želju? [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Naljutili smo blogera [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Kolege, podcjenjujete špekulante.
Tu grešku sam i ja napravio kad je Belje jednom davno bilo na 55 kn.

New Report

Close