VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaže g. Bakić da je
p/e 2
p/b 0.2

jako jeftino na ovoj cijeni.
slažem se s njim, a još ulazi u index, pa će i indexni nešto svakako kupiti.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


…ah napokon saznasmo i taj famozni iznos …eto ja puno toga ne znam,a nešto malo i znam,
a u pravu ste najviše zahebavam…[wink]

…možda ste me mogli još malo držati u neizvjesnosti da gosn bisakovi duže uživa u tropskim morima kako sam ja glupa…

…ali nekako si mislim da je u životu puno važnije da nam dionice i mogu biti trash,ali obraz nikako…
[rolleyes]


Draga kolegice(jer moj prijatelj tvrdi da smo iste struke) podaci vezani za poslovanje Vupika se evidentni i transparentni i nema tu nikakve posebne neizvjesnosti.
Ne smatram Vas nikako glupom već samo mislim da se nekada malo "zaigrate" sa "stvarima" o kojima nemate baš elementarna saznanja i onda "hrpom bespotrebnih i suvišnih riječi" pokušavate stvari
relativizirati.
Ne znam kakve veze ima "obraz" sa "elemetarnim stvarima ulagačke abecede"???
Malo opreznije ubuduće kada se "hvatate u koštac" sa Birtićem i nizom kvalificiranih forumaša.
Inače ste mi simpatični.
Da uživam u tropskim morima cijele godine jer tamo živim ,a u Hrvatsku svratim povremeno,najviše
dva mjeseca godišnje.
Pozdrav

@bisakovi

BAKICAAA, 15.02.2012. u 10:11
Ne znam kakve veze ima "obraz" sa "elemetarnim stvarima ulagačke abecede"???
Malo opreznije ubuduće kada se "hvatate u koštac" sa Birtićem i nizom kvalificiranih forumaša.

…pa gosn bisakovi ima veze,jer napisati navečer kolumnu u kojoj veličate svoju novokupljenu dionicu,a slijedeći dan agitirate za nju na forumu je blago rečeno bljutavo…

…vjerujte nemam nikakvog respekta prema takvim „kvalitetama“ pogotovo kada ne mogu ni običnu kritiku izdržati muški…

…što se vas tiče,zakaj se uzbuđujete,vi ste svoje dioničice i onako prodali…
[rolleyes]

Ne vidim poantu u uspoređivanju godišnjih prihoda sa ukupnim obvezama firme.

Nego iz čega se otplaćuju obveze?

op, presedan, cijena vupika viša (trenutno) od belja



@bisakovi

bisakovi, 15.02.2012. u 10:30
Ne znam kakve veze ima "obraz" sa "elemetarnim stvarima ulagačke abecede"???
Malo opreznije ubuduće kada se "hvatate u koštac" sa Birtićem i nizom kvalificiranih forumaša.

…pa gosn bisakovi ima veze,jer napisati navečer kolumnu u kojoj veličate svoju novokupljenu dionicu,a slijedeći dan agitirate za nju na forumu je blago rečeno bljutavo…

…vjerujte nemam nikakvog respekta prema takvim „kvalitetama“ pogotovo kada ne mogu ni običnu kritiku izdržati muški…

…što se vas tiče,zakaj se uzbuđujete,vi ste svoje dioničice i onako prodali…
[rolleyes]
[/quote]
OK. Tu ste možda u pravu.
Ako je napisao kolumnu,mogao se suzdržati od reklamiranja na forumu.
Pozdrav



Ne vidim poantu u uspoređivanju godišnjih prihoda sa ukupnim obvezama firme.

Nego iz čega se otplaćuju obveze?
[/quote]
Ja sam pokušao objasnit na INGR, isto nije išlo. [thumbsup]




@bisakovi

barmen, 15.02.2012. u 10:48
Ne znam kakve veze ima "obraz" sa "elemetarnim stvarima ulagačke abecede"???
Malo opreznije ubuduće kada se "hvatate u koštac" sa Birtićem i nizom kvalificiranih forumaša.

…pa gosn bisakovi ima veze,jer napisati navečer kolumnu u kojoj veličate svoju novokupljenu dionicu,a slijedeći dan agitirate za nju na forumu je blago rečeno bljutavo…

…vjerujte nemam nikakvog respekta prema takvim „kvalitetama“ pogotovo kada ne mogu ni običnu kritiku izdržati muški…

…što se vas tiče,zakaj se uzbuđujete,vi ste svoje dioničice i onako prodali…
[rolleyes]
[/quote]
OK. Tu ste možda u pravu.
Ako je napisao kolumnu,mogao se suzdržati od reklamiranja na forumu.
Pozdrav
[/quote]

zašto bi meni, iako pišem imenom i prezimenom, bilo zabranjeno pisati?

masa ljudi piše anonimno, neki i sa deset nickova. možda i više.
zašto bi oni – iako je očito tko tu radi u interesu malih ulagača, a tko nekad čak i protiv interesa foruma koji im to dopušta – imali pravo govoriti, a meni bi to pravo uskratili? obično ljudsko pravo.
hej!, da nismo malo predaleko otišli u prenemaganju?!

neka tržište sudi.

danas sam kupio još vupika

www.knjigara.com




Ne vidim poantu u uspoređivanju godišnjih prihoda sa ukupnim obvezama firme.

Nego iz čega se otplaćuju obveze?
[/quote]
Ja sam pokušao objasnit na INGR, isto nije išlo. [thumbsup]
[/quote]

Dobro dečki iz čega vi podmirujete svoje OBVEZE????????
Nema tu puno filozofije!!!!!!
Kako Grčka može vratiti dug???
– radom ( odraditi ) to ne može jer nije ni do sada nisu ništa radili!!
– novim zaduživanjem – to više ne može jer nitko ne daje lovicu!!!
– prodajom vlasništva ( nekretnina i svega što država ima ) – TO ĆE SE DESITI!!!!
svaka sličnost sa nama je slučajna!!

…oh,gosn Birkić,ne mogu da vjerujem da vama još nije jasno… [shocked]

…pa vi se pojavljujete ovdje u ulozi i novinara,kolumniste,a nakon toga i kao vlasnik dionica za koje agitirate i u kolumni i na forumu…( usput naravno i za onog vašeg narcisoidnog prijatelja )

…vi tu nigdje ne vidite sukob interesa [lol] [lol]

…to što pišete pod imenom vas ne oslobađa takove odgovornosti,dapače prljate novinarsku struku i zreli ste za prijavu Agecniji za elektroničke medije… [tongue]

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=1&ID_VIJESTI=156754
http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=3F7201C4-4965-429E-AE24-CF041B718A5D

Koliki broj dionica je negdje jos odprilike u rukama branitelja….ili kolko ih je uopće predano braniteljima…hvala

&


Koliki broj dionica je negdje jos odprilike u rukama branitelja….ili kolko ih je uopće predano braniteljima…hvala

podosta, tj. previše.
nego, pa nitko ne komentira da nam se i ovdje uvukao Jušte Puharić u top 10…Poznat je iz mnogih dionica, a meni je posebno drag jer je u top 10 moje najmilije dionice JDTC-R-A.
On očito voli ove slabije likvidne dionice koje imaju potencijala da s porastom cijene postanu visokolikvidne… Eto, ova je postala…Za ostale ćemo vidjeti. Ima ga u podosta dionica u Top 10.

...povijest se ponavlja...

…a što bi se uvukao…taj Jušte je tamo već i osijedio… [rolleyes]bio je i prošle godine sa istim brojem dionica,istina na 6 mjestu…

…a što čovjek voli,može komentirati on,a ne mi… [tongue]

prošle godine….pa je…te jel ovdje ima još itko da drži dionicu dulje od 2-3 dana…jušte, sijed ili ne, ima pravo bogatstvo u dionicama kako vidimo…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close