VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa hvala bogu, važno je da je država otpisala 256 milja duga….e čovječe to se čekalo, zato je Vupik često bio preko 300 kn, zbog tih očekivanja.
Da ne nabrajam sve prednosti Vupika nad Beljem jer nemam vremena…Vupiok ima SVOJU zemlju A Belje nema…SVOJU zemlju čovječe. Kad uđemo u EU Vupik će samo zbog zemlje vrijediti 1000 kn po dionici.


Malo sam prekopao i prodao. Ustvari imaju 65 miliona kn gubitak u 4. kvartalu lani jer su prva 3 kvartala imali dobit 170 miliona….za sve treba vremena a ja pratim previše dionica…..

[sad]


Kolega ne mojte mi zamjeriti, ali vi se okrečete kao suncokret i vaši postovi zavise o stanju vašeg porfelja.

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

Sada kada je "Lojtra" izašao idemo definitivno UP.
Hvala kolega .Nemojte se ljutiti,ali Vi ste baš "baksuz".
Pozdrav

Kolega, trend na burzi nije moj frend. A i kopka me onih 700 mil prenesenog duga koji se stvarno vidi u izvješću a ja sam ga predvidio dok sam na brzinu čitao.


Kolega, trend na burzi nije moj frend. A i kopka me onih 700 mil prenesenog duga koji se stvarno vidi u izvješću a ja sam ga predvidio dok sam na brzinu čitao.

Kolega,taj dug jest dijelom već otpisan i biti će otpisan gotovo u cijelosti!!!
Pročitajte ugovor o preuzimanju!!!
No ,nemojte se ipak vraćati u ovu dionicu.
Pozdrav



Kolega, trend na burzi nije moj frend. A i kopka me onih 700 mil prenesenog duga koji se stvarno vidi u izvješću a ja sam ga predvidio dok sam na brzinu čitao.

Kolega,taj dug jest dijelom već otpisan i biti će otpisan gotovo u cijelosti!!!
Pročitajte ugovor o preuzimanju!!!
No ,nemojte se ipak vraćati u ovu dionicu.
Pozdrav
[/quote]

prijatelju bisakovi, "pusti selo neka priča, svijet je zloban …." [cool]

nego, "tvoj" Vupik skoro stigao eru po likvidnosti, lijepo… [thumbsup]

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

Da neznaju oni kad su nam dionice bile blokirane i moj nalog na prodaju osto na 320kn par godina ,ali sve ide nabolje ,minska polja nestaju radi se i gradi .Sad više nalog neče bitina 320 nego na 970kn min ,amožda ostavim i djeci ledina se ne prodaje,do tad uživajte radite i pazite na valove….. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Kolega, trend na burzi nije moj frend. A i kopka me onih 700 mil prenesenog duga koji se stvarno vidi u izvješću a ja sam ga predvidio dok sam na brzinu čitao.

Kolega,taj dug jest dijelom već otpisan i biti će otpisan gotovo u cijelosti!!!
Pročitajte ugovor o preuzimanju!!!
No ,nemojte se ipak vraćati u ovu dionicu.
Pozdrav
[/quote]
To ti je rekao Toda ili Jaca? Pa nije to dug državi pa da se otpiše…država je otpisala svoja 256 miliona. A ovih 7000 će biti malo teže, odnosno nikako. Bolje zarada za burek nego izgubiti jedan polovan auto…..




Kolega, trend na burzi nije moj frend. A i kopka me onih 700 mil prenesenog duga koji se stvarno vidi u izvješću a ja sam ga predvidio dok sam na brzinu čitao.

Kolega,taj dug jest dijelom već otpisan i biti će otpisan gotovo u cijelosti!!!
Pročitajte ugovor o preuzimanju!!!
No ,nemojte se ipak vraćati u ovu dionicu.
Pozdrav
[/quote]
To ti je rekao Toda ili Jaca? Pa nije to dug državi pa da se otpiše…država je otpisala svoja 256 miliona. A ovih 7000 će biti malo teže, odnosno nikako. Bolje zarada za burek nego izgubiti jedan polovan auto…..
[/quote]
Vi ste jednostavno fenomen u nedosljednosti.U istom danu o istoj dionici pišete potpuno različito.
I čini mi se uopće ne razumijete o tome o čemu pišete.
Dakle,prije svega Država će otpisati puno više od 256.000.000 kuna što je vidljivo iz ugovora o preuzimanju koji konačno ipak pročitajte na Zse.hr.
Osim toga izračunajte koliki je BV dionice po novom izvješću?Kolika je dobit po dionici?
Da li je dobit možda oko 70Kuna? A knjigovodstvena vrijednost?
Usporedite to s Beljem i cijenom istog na burzi.
Osim toga na Vupiku ste već zaradili za "burek".Kako onda ne valja?
Vi ste zadovoljni možda s "burekom" jer ste možda "burek" igrač,ali ovdje se može i hoće zaraditi daleko više.
I neću više polemizirati s Vama.
Pozdrav

VUPIK family se širi [thumbsup]… http://www.poslovni.hr/vijesti/agrokor-u-tajnosti-priprema-neprijateljsko-preuzimanje-mercatora-172464.aspx

Moram pohvaliti kolegu Lojtru što je na vrijeme uvudio pogrešku i izašao van.
vidi se da je bio u pravu, danas minus od 7 %, sve se vratilo tj. čak i palo od izvješća.

S druge strane kolega bisakovi, ja sam vam dobronamjerno savjetovao da ne kupujete po 140-160 kuna ovu dionicu, jer da će se desiti što se i desilo. Sada zbrajate gubitke i čekate povrat investicije, ali do kada?
Dugoročno je ok, ali pitanje je koliko je to dugoročno.
Mogli ste kupovati po 50 kuna, da ste mene slušali, ili sada po 70-90 kuna, a ne po 140 ili 160.

lp i sretno

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@plavi
Osim toga kada ste "pljuvali" nedavno po Vupiku bio je 42,5 kune,a sada je 90 ,što je preko 100%
plusa!!!
Ja sam inače znatne količine kupio između 42,5-60 kuna.
Od tada je recimo LKPC pala 30%!!!!
Tko je zaradio,a tko je "popušio"?
Vupik je budućnost.
Pozdrav

p/e je sa -0,84 došao na 1,35 to samo Toda može

New Report

Close