VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bio je on aktivan i prije delistiranja. Ali neznam na koliko bih procjenio njegov prosjek ulaza.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Jedino što u to jednadžbu još treba ubrojiti je nagodba SNHO-HFP……
a kad mi budemo znali koliko točno VLHO time dobija, i cijena će već biti tome primjerena….. [smiley]

VLHO ne dobija NIŠTA! to je 100% !! ne laži ljude!

Ne kazem da ce VLHO nesto dobiti ali Ostoja najavljuje mogucu ‘suradnju’.

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ovaj sa 1485 kom dode malo prvi na prodaju pa bjezi na oko 50 kn. Sta je frka ostat malo dulje? [lol]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

čitam u business.hr član uprave Valamara kaže da su ovogodišnji rezultati na razini prošle godine za prva 2 kvartala…u kampovima rast od 3%, Dubrovnik Lacroma rast 20%, ostale lokacije na više manje istim razinama

sezona nikad bolja a investitori nezainteresirani?!

mene samo muči zašto su stavili nominalu na 10kn..

slijedi nam precesija

Hmmm…..nisu baš svi nezainteresirani…..
Netko iz Top-10 ipak neda spuštanje ispod 35, i kad god se priblizimo toj cifri, on stavlja tisućicu na bid……tako da mislim da mi baš i neće upaliti plan krcanja opet na 30-31….. [tongue]

Ja svako malo lupim po asku tek toliko da možda krene još netko, 50 komada po 50 komada još na kraju kad uđem u TOP10! [lol]

Šalu na stranu, isti taj koji drži 1000 na 35.50 drži i 1000na 39.00, valjda čovjek hoće lagano skupljat…

Nego, jel ima šta novo? Čuo sam da je Babin Kuk pun k’o šipak ovo ljeto…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Da sam znao da će ga dignut na 36kn skupio bi i ovih 14 komada… [angry]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Valamar među 100 najboljih hotela

Nagrada za zadovoljstvo gostiju

Valamar Club Tamaris i Valamar Tamaris Residence ovogodišnji su laureati TUI Holly 2010, prestižne nagrade koju dodjeljuje TUI kao jedan od najvećih svjetskih turističkih operatora.

Tako se Valamarov hotel svrstao među 100 najboljih hotela na svijetu u kojima odsjedaju TUI-jevi gosti. Nagrada se dodjeljuje isključivo na temelju iskazanog zadovoljstva gostiju u razdoblju od godinu dana. U natjecanju je sudjelovalo čak 905 svjetskih hotela.

Izvor- http://www.poslovni.hr/vijesti/valamar-medu-100-najboljih-hotela-153521.aspx

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Na jesen i do 30 posto više kongresa

Boljim bukingom pohvalili su se Štrokovi Jadranski luksuzni hoteli, Valamar, LRH, Maistra, ALH, ali i gradovi Opatija te Zagreb

Više na- http://www.poslovni.hr/vijesti/na-jesen-i-do-30-posto-vise-kongresa-155700.aspx

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

TURISTIČKA SEZONA
Rekordna turistička sezona: 6% više dolazaka i 3% više noćenja

Autor/izvor: SEEbiz / HRT

OPATIJA – Ovogodišnja turistička sezona najbolja je do sada i bit će rekordna, uz 6 posto više dolazaka i 3 posto više noćenja.
Rečeno je to na sjednici Vladina povjerenstva za turizam u Opatiji na kojoj je sudjelovala i premijerka Jadranka Kosor. Na sjednici se raspravljalo o nautičkom turizmu, ali i o ukupnim rezultatima sezone.

Sve županije primorske Hrvatske zabilježile su porast broja noćenja od četiri do 12 posto. Najbolje je rezultate ostvarila Dubrovačko-neretvanska s 12 posto. Najviše je gostiju došlo iz Njemačke i Austrije. Zanimljivo je da je Rusa bilo više za gotovo 30 posto, a istovremeno je Talijana bilo 13 posto manje. Jadran je posjetilo više od osam milijuna turista, koji su ostvarili gotovo 52 milijuna noćenja. Financijski rezultati u nautičkom turizmu bolji su nego prošle godine, premda je popunjenost jednaka.

Opatijski gradonačelnik Ivo Dujmić podupro je privatizaciju Liburnija rivijera hotela (ZSE:LRH-R-A), a primorsko-goranski župan Zlatko Komadina istaknuo je da treba poboljšati kvalitete turističke ponude.

U dolascima i noćenjima turista neće biti velike razlike, ali sada Hrvatska treba raditi na kvaliteti ponude, jedan je od zaključaka sjednice.

Izvor: http://seebiz.eu/hr/tvrtke/rekordna-turisticka-sezona-6%25-vise-dolazaka-i-3%25-vise-nocenja,91129.html

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

New Report

Close