VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@snupy,

Prodali ste znaci Vlen na 11 kuna da bi kupili Atpl na skoro 300 kuna? Ako ste usli sa previse pitanje hocete li izaci sa nekom znacajnijom dobiti.


@diokidina
,

Pa Atpl fundamentalno vrijedi 150-200 kuna, ali ce jos rasti zbog visokih vozarina. Ja top vidim na 600 kuna, ali to je vec spekulacija. Ja sam kupovala na 188 kuna kada su fondovi vec bili na izlasku.

Vlen fundamentalno vrijedi vise od trenutne cijene sto ne znaci  da ce se cijena brzo osloboditi na nasem neefikasnom trzistu.

Ingru i Jdpl ne bih komentirala iz pristojnosti jer ja takve dionice ne kupujem.

I prošla i ova godina su banana, a Lenac je odlično poslovao, a budućnost je još blistavija..

Ovo danas što je rušeno su igrice i igre, sad će počet ovdje bacat crnjake na vlen  🙂 samo kako rekoh od mene tek za 4-5 godina i to možda, ovisi o dividendi..

Nece vam biti divke na Vlen, garantiram, predobro poznajem Talijane. Oni ce izvuci svoju ulozenu lovu kroz taj novi dok 11, cim cijena zeljeza malo padne.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

sitnariba, 03.03.2021. u 19:36

Kolega, šteta što ste prodali 🙂 samo pratite daljni rast 😉

 

Evo proslo je par mjeseci i ja pratim 😉

Puno je lakse dionicu kupit nego prodat.

Ne vezite se emocionalno uz ime. Jedino sto je vazno kod dionice je dali zaradjujete ili gubite.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

sitnariba, 07.07.2021. u 22:33

I prošla i ova godina su banana, a Lenac je odlično poslovao, a budućnost je još blistavija..

jedno blistavije od drugoga, a  cijena VLEN pada i pada.što će tek biti kad dođe korekcija koja je neminovna nakon rasta svjetskih burzi na povijesno najviše razine??

 

Naravno da je 🙂 samo po kojoj cijeni 😉

Lucijan, 08.07.2021. u 10:41

 





sitnariba, 03.03.2021. u 19:36



 

Kolega, šteta što ste prodali 🙂 samo pratite daljni rast 😉

 



 

 

Evo proslo je par mjeseci i ja pratim 😉

Puno je lakse dionicu kupit nego prodat.

Ne vezite se emocionalno uz ime. Jedino sto je vazno kod dionice je dali zaradjujete ili gubite.

Pozdrav

 

Onda što dalje od Lenca i mirni ste

hrvalin, 08.07.2021. u 11:38

 





sitnariba, 07.07.2021. u 22:33



 

I prošla i ova godina su banana, a Lenac je odlično poslovao, a budućnost je još blistavija..

 



 

jedno blistavije od drugoga, a  cijena VLEN pada i pada.što će tek biti kad dođe korekcija koja je neminovna nakon rasta svjetskih burzi na povijesno najviše razine??

 

 

Momci morali budete ipak malo potegnuti dublje u đepić 🙂 rekoh vam već prije da ovdje ništa od trejda 😉

Lijepa svotica ce biti na racunu u svakom slucaju. Palumbo spasitelju ovi bi to vec davno sredili. Samo neka se zarađuje novci su tu a dok neka ceka bolje prilike. Cijena ce doci na svoje kad tad.

Da je Aljoša još u Lencu već bi Lenac otišao u kujac 🙂

Znamo da Palumbo nije od jučer, ljudi znaju svoj posao..

Ove floskule o padu gdje se danas rušila cijena po 30 dionica 🙂 smijeh

BabaLuji, 08.07.2021. u 20:49

Lijepa svotica ce biti na racunu u svakom slucaju. Palumbo spasitelju ovi bi to vec davno sredili. Samo neka se zarađuje novci su tu a dok neka ceka bolje prilike. Cijena ce doci na svoje kad tad.

 

kolega

nemojte sada izvrtati činjenice!! one govore da vlen pada konstantno od 15 na jučerašnjih ispod 10 kn!! a kupaca sve manje ili ih više nema. veliko pitanje je zašto?

Tko ovdje ne bih volio kupit ili dokupit ispod 10?! Znajuci da ce 2Q biti odlican.

A bliži se izvještaj da, a ekipa bi unutra ponovno 🙂 može može samo po koliko 😉

Najte se živcirati kolega,pogotovo na ovim vrućinama 🙂 samo vi pratite i dalje VLEN 😉

randopph, 09.07.2021. u 08:35

kolega

nemojte sada izvrtati činjenice!! one govore da vlen pada konstantno od 15 na jučerašnjih ispod 10 kn!! a kupaca sve manje ili ih više nema. veliko pitanje je zašto?

 

sta znaci odlican 2q ako znamo da je Lenac prosle godine imao ukupni prihod u 1H 192 mil kune i cistu dobit nakon poreza od 34 mil kuna.

Po meni 2 su razloga pada prvi ovdje vecinski nemaju namjeru dati ikakvu dividendu u bliskoj buducnosti i drugi mali su shvatili da Lenac remontira brodove sa niskom dodatnom vrijednosti pa je i zarada mala tj mali ROE osim u slucaju ako im dolazi US NAvy ili rade ogromnu preinaku kao na zadnjem Heavy Lifteru samo se namece mali problem a to je ugradnja BWTS i odlicnih vozarina pa brodari na ovim cijenama nevoljko dokuju svoje brodove i zanju zito plus jos sto su im odgodili da BWTS mora biti ugradjenj najkasnije 2024 godine.I trece pitanje je doka 11 i ogromne investicije gdje su zadnji put otjerani u stecaj

New Report

Close