VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Upozorio sam vas na Talijane ……
Sada gledajte kako će isisati dobit Lenca, za početak, a valja vratiti novac od kupnje dionica….

pa čuj, samo sa onom zadržanom dobiti, od 37 mil. kn ako se ne varam … po 9 kn koliko su već platili dionice… već su 4 mil. komada dobili free ili oko 30% Lenca 🙂 ,, genijalno , svaka čast !! ne moraju ni izvlačiti lovu i zahebavati se, jedino da ne plaćaju porez ovdje i financirati HR, šta je moguće

za koju godinu, ako ugovore par dobrih poslova, a ne vidim zašto nebi, isplatili su kompletnu investiciju !!!!
[/quote]čekaj pa tko je onda tu ugodno iznenađen?? Osim debila novinara?

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik


@DonJuan

Da, mirovinci su bas poznati po pametnim ulaganjima, 70% u smece od drzavnih obveznica.

Da po tome su poznati da vode brigu za svoje članove, kad su todex kupovali.., ili kad im je bila dobra cijena dlkv po cca 240 🙂

Ali to je tako kad imas zaradu po % od velicine portfelja… debilizam, umjesto da imaju % od godišnje zarade,,,, ali kad imamo kr…tene u saboru sta očekivati

E moji naivci, Agrokor Vas nije ništa naučio.
Sve dok se uzrok ne riješi imati ćemo farbanje malih dioničara od razlićitih Borgovaca.

Moguće je da će Talijani pocuclati novac od zarade, a moguće je i da će ga uložiti u VLEN.
Dokle god su argumenti tipa “rekao sam vam” ili “Talijani su mafija”, teško da ćemo bit pametniji.


Moguće je da će Talijani pocuclati novac od zarade, a moguće je i da će ga uložiti u VLEN.
Dokle god su argumenti tipa "rekao sam vam" ili "Talijani su mafija", teško da ćemo bit pametniji.

možda ovako nešto naprave u Lencu?
Palumbo SY refit[/url]
kažu:

accountant, 21.09.2018. u 10:13
Palumbo Superyachts Refit, with its 5 sites in Ancona, Malta, Marseille, Naples and Savona is today the largest network of maintenance and repair of superyachts in the Mediterranean

a ovdje zanimljivosti oko Savone, bili su u stečaju pa ih preuzeo Palumbo
Mondomarine Savona

dakle ne znam red veličina, ali očito su sposobni napraviti zaokret
iako Lencu zaokret ne treba, pod Aljošom sasvim mirno more

Moguće su i sinergije, prijenos znanja…

U klepanju rabljenih brodova?

A gle svašta je moguće, pitanje je koliko je to vjerojatno.

Koliko ja shvacam, u pojedinim segmentima, Lenac je ispred Palumba.

Ne znam kako je drugima, ali meni je na PBZ uplata za pohranjene dionice izvrsena.
Transakcija uspješno završena, što se mene tiče.

I meni kod OTP banke.

Rastimo zajedno...

A ja imam dionice. 🙂

Sjelo na žiro.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Danas dosta promjena u top 10. Ispali su mirovinci, a Palumbo je na 41,45 %

New Report

Close