VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Parica, vjerujem da se salite, pa tko tako pegla porez! Sa gubitkom na prodaji???

Ja! I ne kužim zašto se vi čudite? Ako imam mogućnosti ostvarit porezno priznati gubitak zašto to ne bi iskoristio?
[/quote]
Hvala Bogu da ima investtora sa zdravim razmišljanjem.
Čemu plaćati porez ako ne moramo.




Parica, vjerujem da se salite, pa tko tako pegla porez! Sa gubitkom na prodaji???

Ja! I ne kužim zašto se vi čudite? Ako imam mogućnosti ostvarit porezno priznati gubitak zašto to ne bi iskoristio?
[/quote]
Hvala Bogu da ima investtora sa zdravim razmišljanjem.
Čemu plaćati porez ako ne moramo.
[/quote]
Ma sve 5 🖐, ali gradanska duznost mi ne da da vam prodam nesto u pola cijene😪





Parica, vjerujem da se salite, pa tko tako pegla porez! Sa gubitkom na prodaji???

Ja! I ne kužim zašto se vi čudite? Ako imam mogućnosti ostvarit porezno priznati gubitak zašto to ne bi iskoristio?
[/quote]
Hvala Bogu da ima investtora sa zdravim razmišljanjem.
Čemu plaćati porez ako ne moramo.
[/quote]
Ma sve 5 🖐, ali gradanska duznost mi ne da da vam prodam nesto u pola cijene😪
[/quote]
Zato je tvoja građnska dužnos da kupiš nešto u po cijene što vrijedi puno više,pa vuk sit i ovce na broju.

Što kupiti ili prodati ?

Lako je prodati.
Ali tko će poslije prodavati, da se može opet kupiti ?
Ja neću 🙃

Najprije kupiš, pa onda prodaš već kupljene po većoj cijeni,ako su kupljene u intervalu od 2 godine.

Ima li informacija vezano za usns trenton, odabir brodogradilišta je trebao biti početkom rujna ?

ˇ@loti
Hvala loti.
Još uvijek sam bezazlena.
Ideja zlata vrijedi.

Kad bi se bar računao gubitak koji smo pretrpili do donosenja zakona ,onda bi to bila prava i pravična stvar, a kakvo je stanje sada malo toga se može peglati.


Ima li informacija vezano za usns trenton, odabir brodogradilišta je trebao biti početkom rujna ?

Iz pouzdanih izvora imam info da dijelovi za Trenton vec stizu u VLEN.

get rich or die tryin'

eto suradnje s talijanima: dok je na vezu trajekt AF Marina
još jedan takav AF Claudia čeka da ga prime…
dakle osim Jadrolinije radimo i njih

Posla ima to nije upitno,pitanje je samo da li ce se to odraziti i na cijenu dionice.

get rich or die tryin'

A valjda će se čekati dok whitney ne uplovi.
Ja sam jutros dokupila.

ovo naša Ive sada opet trguje, ranije je povećavala kapitalni gubitak prodajom, a sada smanjuje kapitalni dobitak kupnjom, lako je tako kada je hotelčić imao uspješnu sezonu s bezobrazno visokim cijenama

Jel se zna kome će pripasti ovaj udio koji drži Uljanik d.d. i po kojoj cijeni? Tržišnoj ili kako se dogovore sa vjerovnicima? Ne kužim to. Ima li netko pametniji da nabaci neku ideju?

New Report

Close